Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No to ok. dzięki,więc tylko kąt wałka i można jeździć dalej:decayed:.A czy w pasacie b5 logi robi się tak samo jak w audi?Pasat też na pompkach.

logi robi sie we wszystkich tdi tak samo

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
u mnie też hula cały czas

trenuje ktos?:kox:

Niesamowite ćwiczenia! - Ludzie, Sport - Video w INTERIA.PL

allegro już hula sytuacja opanowana

co do ćwiczeń mam takie coś 3,33 min tylko stabilniejsze na dwóch kółkach aż zaraz cpykne 5 szt i do poniedziałku nie będę mógł się śmiać mięsień piwny wali strasznie, czekam na tą kartę z tego multi sportu:kox:. Najlepsze że sporo tych ćwiczeń można w domu trzaskać, a do lata jeszcze długo:grin:

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

i zrobiona 10 :decayed: ale wersja łatwiejsza opierając się an kolanach:bag:

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

może komuś się przyda Audi Navigation MMI 2G 2013 Europa DVD - TnT TorrenT - Darmowy Polski katalog torrentów

Opublikowano

Jadę po niego. Na pewno nikt się nie zorientuje, że to nie Mustang. :decayed:

Opublikowano
:polew: co ten człowiek brał krzywdząc tą 80:facepalm:
Opublikowano
  • Autor

i magiczny czerwony guziczek w galce :kox:

PS.

nastepna dobra opinia o twojej robocie - ojciec zadowolony :thumbup1: POZDRO

Opublikowano

w ramach przedłużającej się zimy i braku kadry w gałę solidnie pykającej :

Skikanie na Narodowym

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

swoją drogą sam nie wiedziałem ile gwary używam :whistling:Galeria - Słownik gwary warszawskiej

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

kupię u nas w metropolii takie zapachy czy tylko net:

Chemical Guys Stripper Scent Pocket Size 118ml (3110569048) - motoAllegro

lub

STĘŻONY KONCENTRAT ZAPACHU - UWAGA!!! 10 LITRÓW (3135441372) - motoAllegro w salonie mogą mieć?

Opublikowano
kudalty66 jaki masz kabelek do tego VCDS 11.11.4? Bo te taniochy z allegro to raczej z nim nie działają.:thumbdown:
Opublikowano

ma orginal za 1700pln -a zaden klon nie dziala z orginalem z adako bo jak go podlączysz to masz po kablu- a taki jak masz pewnie zwykly kkl to wogóle mozesz pomarzyć o vcds chodzacym z nim

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

na ewno chcesz audi a2 ,to niezbyt udane auto ,nawet juz go nie robia -wycofali sie z niego -moduly komfortu leca na potege cena modułu 400pln a np od golfa IV w którym ten komfort rzadko sie nie psuje 50 pln ,zeby zobaczyc silnik trzeba zdemontowac maske itd ...no i najgorszy silnik 1,4 16v jaki zrobił koncern akurat jest w tym audi,moze bede miał chwile to lukne go jest blisko mojej roboty ten komis
Opublikowano

co w tych 1.4 16V jest takiego kiepskiego?

Opublikowano

z bloku obok jedna pani lata już z 4 rok z tego co widzę i chyba ma dobrą sztukę bo tylko tylną lampę skleiła taśmą:wink:

Zdj_cie1321.jpg

Opublikowano
co w tych 1.4 16V jest takiego kiepskiego?

awaryjny rozrzad ze względu na swoja budowe -trzeba kontrolowac dosc czesto i chlają oleju tyle co paliwa a paliwa tez okolo9 litrow /100km ,zacierajacy sie motor w silne mrozy poprzez zamarzającą odme -wystarczy w serwisie popytać to sie dowiesz wiecej anomalii tego motoru

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

z bloku obok jedna pani lata już z 4 rok z tego co widzę i chyba ma dobrą sztukę bo tylko tylną lampę skleiła taśmą:wink:

http://s23.postimg.org/j23mdtug7/Zdj_cie1321.jpg

może tyle jeździ jak twój poprzedni wlasciciel audi i dlatego 4 rok smiga hehehe

Opublikowano

największy plus i wyprzedajacy epoke to było amelinowe nadwozie

Opublikowano
kudalty66 jaki masz kabelek do tego VCDS 11.11.4? Bo te taniochy z allegro to raczej z nim nie działają.:thumbdown:

ja mam ORI VCDSa,.

MCM, dzięki , polecam się, p.s. stary błotnik został na pamiatkę

Opublikowano

Kolega ma do ulozenia 2 sciany lazienkowe plytek. Macie kogos, kto robi takie rzeczy?

Opublikowano

ile metrów orientacyjnie i gdzie Może być na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.