Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

No to ok. dzięki,więc tylko kąt wałka i można jeździć dalej:decayed:.A czy w pasacie b5 logi robi się tak samo jak w audi?Pasat też na pompkach.

logi robi sie we wszystkich tdi tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie też hula cały czas

trenuje ktos?:kox:

Niesamowite ćwiczenia! - Ludzie, Sport - Video w INTERIA.PL

allegro już hula sytuacja opanowana

co do ćwiczeń mam takie coś 3,33 min tylko stabilniejsze na dwóch kółkach aż zaraz cpykne 5 szt i do poniedziałku nie będę mógł się śmiać mięsień piwny wali strasznie, czekam na tą kartę z tego multi sportu:kox:. Najlepsze że sporo tych ćwiczeń można w domu trzaskać, a do lata jeszcze długo:grin:

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

i zrobiona 10 :decayed: ale wersja łatwiejsza opierając się an kolanach:bag:

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

może komuś się przyda Audi Navigation MMI 2G 2013 Europa DVD - TnT TorrenT - Darmowy Polski katalog torrentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i magiczny czerwony guziczek w galce :kox:

PS.

nastepna dobra opinia o twojej robocie - ojciec zadowolony :thumbup1: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach przedłużającej się zimy i braku kadry w gałę solidnie pykającej :

Skikanie na Narodowym

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

swoją drogą sam nie wiedziałem ile gwary używam :whistling:Galeria - Słownik gwary warszawskiej

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

kupię u nas w metropolii takie zapachy czy tylko net:

Chemical Guys Stripper Scent Pocket Size 118ml (3110569048) - motoAllegro

lub

STĘŻONY KONCENTRAT ZAPACHU - UWAGA!!! 10 LITRÓW (3135441372) - motoAllegro w salonie mogą mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma orginal za 1700pln -a zaden klon nie dziala z orginalem z adako bo jak go podlączysz to masz po kablu- a taki jak masz pewnie zwykly kkl to wogóle mozesz pomarzyć o vcds chodzacym z nim

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

na ewno chcesz audi a2 ,to niezbyt udane auto ,nawet juz go nie robia -wycofali sie z niego -moduly komfortu leca na potege cena modułu 400pln a np od golfa IV w którym ten komfort rzadko sie nie psuje 50 pln ,zeby zobaczyc silnik trzeba zdemontowac maske itd ...no i najgorszy silnik 1,4 16v jaki zrobił koncern akurat jest w tym audi,moze bede miał chwile to lukne go jest blisko mojej roboty ten komis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bloku obok jedna pani lata już z 4 rok z tego co widzę i chyba ma dobrą sztukę bo tylko tylną lampę skleiła taśmą:wink:

Zdj_cie1321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w tych 1.4 16V jest takiego kiepskiego?

awaryjny rozrzad ze względu na swoja budowe -trzeba kontrolowac dosc czesto i chlają oleju tyle co paliwa a paliwa tez okolo9 litrow /100km ,zacierajacy sie motor w silne mrozy poprzez zamarzającą odme -wystarczy w serwisie popytać to sie dowiesz wiecej anomalii tego motoru

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

z bloku obok jedna pani lata już z 4 rok z tego co widzę i chyba ma dobrą sztukę bo tylko tylną lampę skleiła taśmą:wink:

http://s23.postimg.org/j23mdtug7/Zdj_cie1321.jpg

może tyle jeździ jak twój poprzedni wlasciciel audi i dlatego 4 rok smiga hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudalty66 jaki masz kabelek do tego VCDS 11.11.4? Bo te taniochy z allegro to raczej z nim nie działają.:thumbdown:

ja mam ORI VCDSa,.

MCM, dzięki , polecam się, p.s. stary błotnik został na pamiatkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma do ulozenia 2 sciany lazienkowe plytek. Macie kogos, kto robi takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...