Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do przewidzenia dopiero co z myjki wróciłem... i kropi:kwasny:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

nie_lubie.jpgogórek:decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam przemalować, hehe

to zależy ile juz sie tam nazbierało:decayed:... jutro ide wyjątkowo do roboty wiec akurat na przemalowanie by było:wink:

Opublikowano

orzech?

Opublikowano

tak,orzech, nie widzisz na tej focie białego orzecha?:decayed:

Opublikowano

:doh:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Cofać i wypaść z samochodu? - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu :decayed:

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 22:55 ----------

0 no i co?moralniaki dopadają po sobocie i piątku?:wink:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

Stanisław Bareja '' ja już czekam cały miesiąc '' - YouTube

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Opublikowano
  • Autor

Siema pany

potrzebuje ogarnietego mechaniora od automatów ?

Opublikowano

W Pionkach jest zakład, koleś na nazwisko ma Noga, ogarnia automaty podobno fest.

Opublikowano
  • Autor

ulica jakaś ?

Opublikowano

ul. Piłsudskiego 7

694 228 395

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:siema:kończy mi się OC miałem z NNW 268zł na dwie raty z maksymalną zniżką w jakimś Inter Risk'u, szwagier dopiero opłacał(laguna 1 2.0) i z ubezpieczeniem mieszkania niecałe 460, trzeba będzie polatać i popytać a wy po ile płacicie? Ta zwyżka za :audi: u nas jest?:hi:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

X Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2013 - YouTube

Opublikowano
  • Autor

Robercik jestem w do konca tygodnia w domu podlecialbym z tym zerzakiem w passacie żonki kiedy ?:decayed:

Opublikowano
:siema:kończy mi się OC miałem z NNW 268zł na dwie raty z maksymalną zniżką w jakimś Inter Risk'u, szwagier dopiero opłacał(laguna 1 2.0) i z ubezpieczeniem mieszkania niecałe 460, trzeba będzie polatać i popytać a wy po ile płacicie? Ta zwyżka za :audi: u nas jest?

ja też płaciłem teraz cos koło 460 zł za swój w axa...( tak mi sie zdaje bo juz nie pamietam)

Opublikowano

Sie ma pany. WIOSNA! :kox:

Opublikowano

A no Wiosna...szkoda ze w PL:/

Opublikowano
:siema:kończy mi się OC miałem z NNW 268zł na dwie raty z maksymalną zniżką w jakimś Inter Risk'u, szwagier dopiero opłacał(laguna 1 2.0) i z ubezpieczeniem mieszkania niecałe 460, trzeba będzie polatać i popytać a wy po ile płacicie? Ta zwyżka za :audi: u nas jest?

ja też płaciłem teraz cos koło 460 zł za swój w axa...( tak mi sie zdaje bo juz nie pamietam)

PROAMA jak zapłacisz karta kredytowa masz dodoatkowe10 % zniżki plus 70 % max bo daja 10% wiecej od innych wiec oc od 1.9 tdi wychodzi 310 pln ja tyle placilem za vw golf IV, bez NNW bo to kicha nie ubezpieczenie jest to NNW od smierci 5tys to po co to płącić jak np cos Ci sie stanie to moze dostaniesz 5% uszczerbku na zdrowiu jak faktycznie zostanie uszczerbek - czyli 250 pln heheheh ,co innego jak by bylo ze 150 tys ale wtedy by byl koszt z 500 pln a nie 50 pln
Opublikowano

ta było coś około 40 tyś dla pasangera:whistling: środe mam wolną to musze sie rozejrzeć

nie potrzebuje ktoś okapu na hasło a 4 na miejscu za 250 okap kominowy "Antarctica" Radom ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

cena rynkowa ponad 400:whistling:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 23:19 ----------

to w środę przejdę się z tym ubezpieczeniem i zapytam niech mi wyliczą bo widzę że mnie ostro skasowali, to będzie już na wymianę na letnie:jerk:

---------- Post dopisany 17-04-2013 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 08:27 ----------

tylko patrzeć jak lunie jak zwykle po mojej wizycie na myjce:facepalm:

balony letnie już zapodane:kox:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Sylwester - PaczTo.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.