Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

do przewidzenia dopiero co z myjki wróciłem... i kropi:kwasny:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

nie_lubie.jpgogórek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

mam przemalować, hehe

to zależy ile juz sie tam nazbierało:decayed:... jutro ide wyjątkowo do roboty wiec akurat na przemalowanie by było:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Cofać i wypaść z samochodu? - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu :decayed:

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 22:55 ----------

0 no i co?moralniaki dopadają po sobocie i piątku?:wink:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

Stanisław Bareja '' ja już czekam cały miesiąc '' - YouTube

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany

potrzebuje ogarnietego mechaniora od automatów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:kończy mi się OC miałem z NNW 268zł na dwie raty z maksymalną zniżką w jakimś Inter Risk'u, szwagier dopiero opłacał(laguna 1 2.0) i z ubezpieczeniem mieszkania niecałe 460, trzeba będzie polatać i popytać a wy po ile płacicie? Ta zwyżka za :audi: u nas jest?:hi:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

X Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2013 - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercik jestem w do konca tygodnia w domu podlecialbym z tym zerzakiem w passacie żonki kiedy ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:kończy mi się OC miałem z NNW 268zł na dwie raty z maksymalną zniżką w jakimś Inter Risk'u, szwagier dopiero opłacał(laguna 1 2.0) i z ubezpieczeniem mieszkania niecałe 460, trzeba będzie polatać i popytać a wy po ile płacicie? Ta zwyżka za :audi: u nas jest?

ja też płaciłem teraz cos koło 460 zł za swój w axa...( tak mi sie zdaje bo juz nie pamietam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:kończy mi się OC miałem z NNW 268zł na dwie raty z maksymalną zniżką w jakimś Inter Risk'u, szwagier dopiero opłacał(laguna 1 2.0) i z ubezpieczeniem mieszkania niecałe 460, trzeba będzie polatać i popytać a wy po ile płacicie? Ta zwyżka za :audi: u nas jest?

ja też płaciłem teraz cos koło 460 zł za swój w axa...( tak mi sie zdaje bo juz nie pamietam)

PROAMA jak zapłacisz karta kredytowa masz dodoatkowe10 % zniżki plus 70 % max bo daja 10% wiecej od innych wiec oc od 1.9 tdi wychodzi 310 pln ja tyle placilem za vw golf IV, bez NNW bo to kicha nie ubezpieczenie jest to NNW od smierci 5tys to po co to płącić jak np cos Ci sie stanie to moze dostaniesz 5% uszczerbku na zdrowiu jak faktycznie zostanie uszczerbek - czyli 250 pln heheheh ,co innego jak by bylo ze 150 tys ale wtedy by byl koszt z 500 pln a nie 50 pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta było coś około 40 tyś dla pasangera:whistling: środe mam wolną to musze sie rozejrzeć

nie potrzebuje ktoś okapu na hasło a 4 na miejscu za 250 okap kominowy "Antarctica" Radom ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

cena rynkowa ponad 400:whistling:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 23:19 ----------

to w środę przejdę się z tym ubezpieczeniem i zapytam niech mi wyliczą bo widzę że mnie ostro skasowali, to będzie już na wymianę na letnie:jerk:

---------- Post dopisany 17-04-2013 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 08:27 ----------

tylko patrzeć jak lunie jak zwykle po mojej wizycie na myjce:facepalm:

balony letnie już zapodane:kox:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Sylwester - PaczTo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...