Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha i nie radziłbym się proastować na moto przy 220 km/h :decayed:

Osz ty, ja bałem się tyle jechać. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aha i nie radziłbym się proastować na moto przy 220 km/h :decayed:

Osz ty, ja bałem się tyle jechać. :decayed:

dziś zarejestrowałem, więc myślę że w piątek się pojawię na spocie :decayed:

Opublikowano

O, to koniecznie przyjadę. :wink:

Opublikowano

Teraz się nie stara - PaczTo.pl

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

:polew:

Opublikowano

aha i nie radziłbym się proastować na moto przy 220 km/h :decayed:

Osz ty, ja bałem się tyle jechać. :decayed:

dziś zarejestrowałem, więc myślę że w piątek się pojawię na spocie :decayed:

w piatek jedziemy na 16 motorków do Wadowic na strażacki spot motocyklowy, niewiem czy zdąże wrócić,.:kwasny:

ja mam bandita 600 78km, szfagra ale on prawka niema, ja użytkuje na codzien on czasami hehe

Opublikowano

szukam takiej fotki :audi: spotkał się ktoś może z podobną? najlepiej a 4 ewolucja :decayed:

porsche_911.jpg

bmw_ewolucja.jpg

Opublikowano

Witajcie :hi: jest ktoś w Radomiu kto docina zderzaki pod wydech ?

Opublikowano

przejedz ul Lubelską jak dobrze trafisz to samo się urwie :wink:

Opublikowano
przejedz ul Lubelską jak dobrze trafisz to samo się urwie :wink:

:decayed:

Opublikowano

ok

Mercedes W108 - nowoczesny klasyk - Joe Monster

---------- Post dopisany 19-06-2013 at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 23:18 ----------

kto miał przedlifta lub w nim siedział to zauważy różnicę...

Opublikowano
  • Autor

kwinto czy u was w OBI dostanie sie piaskową pompę do basenów , lub ewentualnie gdzie w Radumiu, chodzi mi konkretnie o cos takiego :

Pompa piaskowa do basenów 4542L/h INTEX 56686 (3324959900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

intexa są materace ale takiej pompy nie ma

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

zadzwoń pod numer 483673260 może coś podobnego jest:wink:

Opublikowano
  • Autor

to jest jakis sklep ?

dałbys namiar jak masz bo jutro rano bede w radumiu to bym podskoczył

Opublikowano

obi mireckiego 14 :wink: ja dopiero po 13 mogę kuknąć

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

patrze w casto ale też raczej nie ma Nawadnianie - Katalog produktów

---------- Post dopisany 20-06-2013 at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 22:33 ----------

Audi rs4 i rs6 - Maxior.pl

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 23:31 ----------

My City Radom and around part one | Timelapse movie on Vimeo

Opublikowano
  • Autor

dziś po ok 20 bede na 99%

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

jak tam pogoda u was w Radumiu bo widze czarne chmury, a do dyspozycji mam dzis tylko 2 kółka :kwasny: i nie wiem czy sie wybierac :whistling:

Opublikowano

leje i grad kukam czy tylko większy nie będzie, miałem jechać na palenie ciapa pod g2 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

a wiec d*pa siedze w domu chyba że do 20 cos sie rozjasni :kwasny:

Opublikowano
DSC_0289.jpgu mnie sypnęło jak dwugroszówkami :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.