Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a miało byc tak pięknie :kwasny:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

byłem pod anadolem i w gs 0 spotowców

gs oblężony coś za darmo dzisiaj dają?:wink:

Opublikowano

Złapało mnie gradobicie na Maratońskiej. Nawet mam małą wgniotkę na dachu.

Opublikowano

w strefie śmiechu jest kolo co w czasie gradu na dachu auta walczy:grin:

mojego to podziobały klienty coś w stylu tajemniczego zrobi wgniotę i chodu :rant::bicz:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

spalanie ma lepsze 30 sek do 32 :kox:

Opublikowano

Uu, jednak więcej mam wgniotek. Dobrze, że maskę i szybę schowałem. :kwasny:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

Kudłaty, umiesz powyciągać wgniotki po gradobiciu?

Opublikowano

http://dar-cars.com/

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

...Tomaszu na zagięciach i przetłoczeniach mówił że może odprysnąć :kwasny:

Opublikowano
http://dar-cars.com/

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

...Tomaszu na zagięciach i przetłoczeniach mówił że może odprysnąć :kwasny:

Dzięki.

Opublikowano

jeździ ktoś nad Radomkę może jakieś ciekawą miejscówkę ma ktoś?

Opublikowano

siema

na szczęscie nie widziałem tej piątkowej burzy, wracaliśmy motorkami później,.

powiem wam że 600km jednego dnia w siodle to za dużo, do tej pory mnie d*pa boli,.:kwasny:

było nas 7sztuk, sporo sie wyłamało, spalanie 5.4l/100, prędkości na autostradach 140-150, jednojezdniowe ok 100-110 i troche po krakowie,.

brata honda valkiria 1.5 6 garów bokser, spalała ok 8-9 litrów to juz niemało,.

Opublikowano
siema

na szczęscie nie widziałem tej piątkowej burzy, wracaliśmy motorkami później,.

powiem wam że 600km jednego dnia w siodle to za dużo, do tej pory mnie d*pa boli,.:kwasny:

było nas 7sztuk, sporo sie wyłamało, spalanie 5.4l/100, prędkości na autostradach 140-150, jednojezdniowe ok 100-110 i troche po krakowie,.

brata honda valkiria 1.5 6 garów bokser, spalała ok 8-9 litrów to juz niemało,.

o komforcie podróżowania na dwóch kołach słyszałem w zeszłym roku od siostry jak lecieli składem ze śląska na mazury:bag:

Opublikowano
  • Autor
siema

...powiem wam że 600km jednego dnia w siodle to za dużo, do tej pory mnie d*pa boli,.:kwasny:

mnie po 100 km na naszych "drogach" d*pa boli, ale za przyjemności trzeba płacić :decayed:

Opublikowano

takie coś ustrzeliłem na xv leciu wczoraj chyba nowość w naszej metropolii i widzę że strona w budowie

DSC_0291.jpghttp://www.car-design.pl/

Opublikowano
siema

...powiem wam że 600km jednego dnia w siodle to za dużo, do tej pory mnie d*pa boli,.:kwasny:

mnie po 100 km na naszych "drogach" d*pa boli, ale za przyjemności trzeba płacić :decayed:

to była jak narazie moja nadłuzsza podróż na dóch kołach, co lepsze ,olejaczek, oliwki nie łyknął

kolega był gsxf'em na Korsyce i z powrotem, pomysl jak jego bolała, :decayed:

raz widziałem w Dover na promie, gościa Cbrą na Gdańskich blachach, hehe:kwasny:

Opublikowano

z rowerem podobnie po zimie:wink:

Opublikowano

zalezy jak dlugi sezon robiles ja np latalem jeszcze w grudniu i w marcu nic mnie 4litery nie bolaly jak wsiadlem na rower

Opublikowano

:grin:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

Tomaszu a ten dzisiaj trafiony chyba ze "czech" składany.

DSC_0287.jpg

Opublikowano

pulpetowi smakowały "ogólnie w porządku" :git:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.