Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:jak byłem we Władku w szczycie sezonu tj do 15 sierpnia to była masakra same 3- 5 osobowe kwatery były wolne(lub nory), ale teraz jak byłem w Sztutowie to widywałem wolne coś nie coś... Jednak Tomku to już nie na moje nerwy w ciemno.I oczywiście z toaletą w komplecie a nie wspólną:facepalm:.

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Fela jakaś dziwna i zawiecha meeeeeeeeee ale...A4 2.8 QUATTRO LIFT S-LINE MAXX OPCJA - UNIKAT (3480975431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki. Byliście ostatnio nad morzem - czy myślicie, że znajdzie się kwaterę jadąc w ciemno? Na wszelki wypadek mamy rezerwację, ale znajomi, z którymi jedziemy postanowili pojechać na farta.

Znajomi pojechali w sobotę do Władka i znależli w centrum 70m od morza przy alei gwiazd sportu za 35zł ale łazienka wspólna za to spory parking i jest gdzie grilować coś za coś ale kwatery są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie techniczne pod kolektorem zauważyłem takie zasyfienie na kolanku gumowym nie powinno takie byc? wywala olej tamtędy czy jak? nie kumam tego:kwasny:

DSC_0927.jpg

DSC_0929.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki. Byliście ostatnio nad morzem - czy myślicie, że znajdzie się kwaterę jadąc w ciemno? Na wszelki wypadek mamy rezerwację, ale znajomi, z którymi jedziemy postanowili pojechać na farta.

znajdziesz z zamkniętymi oczami, toż to już po sezonie jest. Dokąd się wybierasz?

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Panowie pytanie techniczne pod kolektorem zauważyłem takie zasyfienie na kolanku gumowym nie powinno takie byc? wywala olej tamtędy czy jak? nie kumam tego:kwasny:

http://s17.postimg.org/v7bqsa6e3/DSC_0927.jpg

http://s24.postimg.org/dqr7abgb5/DSC_0929.jpg

pewnie jakaś odma , silnik do wymiany:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Widzialem przed chwila w wola parku w warszawie czarne a4 b5 sedan z ramkami klubowymi na wr albo wra nie dojrzalem dokladnie. Migalem dlugimi ale kolega nie zauwazyl. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Widzialem przed chwila w wola parku w warszawie czarne a4 b5 sedan z ramkami klubowymi na wr albo wra nie dojrzalem dokladnie. Migalem dlugimi ale kolega nie zauwazyl. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-E610

jaka buda?

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

no tak b 5:doh:czarne? kto to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paru ludzi na wra lub wr jezdzi na ramkach klubowych ale niestety tylko to ich z Nami łaczy bo raczej oni sie tu nie udzielają:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie felgi byly standard srebrne. W warszawie tez spotkasz jakiegos z ramka czy wlepa a jak jedziesz na cotygodniowy spot na umowiona godzine to jestes sam :D

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany podrzućcie mi linka do etki bo muszę chyba to gumowe kolanko wymienić wyczytałem na forum paszteta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany podrzućcie mi linka do etki bo muszę chyba to gumowe kolanko wymienić wyczytałem na forum paszteta

już mam 06A103213F jutro zadzwonie do vw ile zaśpiewają :whistling:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

przypikował :kwasny:Długi weekend na drogach. Pięć wypadków, jeden śmiertelny

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130820/AIRSHOW/130829883

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...