Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szkoda, że wcześniej nie napisałeś. Mam prostownik w pracy. Jeśli Cię to urządza to jutro przywiozę. Ewentualnie służę swoim prądem z auta, ale nie mam kabli.

Nie pali sie , moge zabrac prostownik od Ciebie jutro , oddam pojutrze co ?? tylko napisz mi gdzie i o ktorej jutro podjechac

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma sprawy. Jutro zabiorę ten prostownik i odezwę się po pracy. Przyślij mi swój nr na PW, bo nie wiem czy mam aktualny.

Opublikowano
na Podwalnej przy kostnicy jest jakiś , czy dobry, nie wiem. Z Młodzianowskiej z buta masz 5 minut

chińczyk koło kostnicy... to mi się źle kojarzy:grin:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

A ewentualnego spota jeśli miałby nie być w piątek to proponuje 18-19... chętnie się połamie:drinks: z Wami jakimś opłatkiem(%%%)

Opublikowano

Bielun, jestem za. :wink:

Opublikowano

Dobry chińczyk był na michałowie obok frascatti, dawno tam nie byłem.

Dobra pizza la favorita na ul.okulickiego.

Polecam też burgery w burgeromanii na ul.chrobrego z wołowiny angusta.

Zapiekanki na ul.moniuszki - legendarne.

Pasja na Słowackiego - świetne jedzenie.

Opublikowano
  • Autor
Witam panowie, mam pytanie,

znacie może jakiegoś dobrego lakiernika z przystępnymi cenami albo może któryś z klubowiczów ogarnia lakierowanie? Na wiosnę będę musiał zrobić parę rzeczy i szukam kogoś.

http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/

ten gość ogarnie ci furke jak należy :wink::thumbup1:

Opublikowano
Dobry chińczyk był na michałowie obok frascatti, dawno tam nie byłem.

Polecam też burgery w burgeromanii na ul.chrobrego z wołowiny angusta.

ojjjj :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
Witam panowie, mam pytanie,

znacie może jakiegoś dobrego lakiernika z przystępnymi cenami albo może któryś z klubowiczów ogarnia lakierowanie? Na wiosnę będę musiał zrobić parę rzeczy i szukam kogoś.

http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/

ten gość ogarnie ci furke jak należy :wink::thumbup1:

wszystko się zgadza... robote Ci zrobi jak należy ..tylko zapisz się już teraz do grafiku:grin:

Opublikowano

Taki dobry lakiernik ??? U mnie trzeba by było ogarnac pewnie na wiosne przednie błotniki bo jak rolowałem 1,5 roku temu to lakier popękał i na bank po zimie wejdzie tam ruda franca :decayed:

Opublikowano

Rolowałeś?? Znaczy się miałeś dachowanie? :co:

Polecam warsztat kudłatego. :thumbup1:

Opublikowano

mcm, dzięki wielkie za info :)

Opublikowano
Rolowałeś?? Znaczy się miałeś dachowanie? :co:

błotniki rolował

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

ranty znaczy się :)

Opublikowano
Rolowałeś?? Znaczy się miałeś dachowanie? :co:

nieee , podwijałem ranty od nadkoli ale mi sie nie chciało grzać i troche farba popekała :grin:

Opublikowano

Aa, ja nie w kursie. :doh:

Opublikowano
  • Autor
Witam panowie, mam pytanie,

znacie może jakiegoś dobrego lakiernika z przystępnymi cenami albo może któryś z klubowiczów ogarnia lakierowanie? Na wiosnę będę musiał zrobić parę rzeczy i szukam kogoś.

http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/

ten gość ogarnie ci furke jak należy :wink::thumbup1:

wszystko się zgadza... robote Ci zrobi jak należy ..tylko zapisz się już teraz do grafiku:grin:

a propos bylem niedawno i twoje felgi widziałem :decayed:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Rolowałeś?? Znaczy się miałeś dachowanie? :co:

nieee , podwijałem ranty od nadkoli ale mi sie nie chciało grzać i troche farba popekała :grin:

raczej nie powinna wyjść ruda jak błotniki oryginał, ja jak wycinałem w błotnikach miejsce na lampy polifty to nawet miejsca po "rżnięciu" nie zabezpieczyłem i po dwóch latach jak lampy wyjmowałem to nawet śladu rudej nie było :wink:

Opublikowano

raczej nie powinna wyjść ruda jak błotniki oryginał, ja jak wycinałem w błotnikach miejsce na lampy polifty to nawet miejsca po "rżnięciu" nie zabezpieczyłem i po dwóch latach jak lampy wyjmowałem to nawet śladu rudej nie było :wink:

z tego co widziałem lakier pekł na bank ale nie jestem pewny czy podklad tez , moze sie uchowa. w sumie jedna zime wytrzymało i sladu nie ma wiec kto wie :wink:

ok , kiedy spot ?

Opublikowano
  • Autor

ja bede dopiero na swieta w Polszy

Opublikowano
Witam panowie, mam pytanie,

znacie może jakiegoś dobrego lakiernika z przystępnymi cenami albo może któryś z klubowiczów ogarnia lakierowanie? Na wiosnę będę musiał zrobić parę rzeczy i szukam kogoś.

http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/

ten gość ogarnie ci furke jak należy :wink::thumbup1:

wszystko się zgadza... robote Ci zrobi jak należy ..tylko zapisz się już teraz do grafiku:grin:

a propos bylem niedawno i twoje felgi widziałem :decayed:

no i co MCM będzie co z tego?

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

ok , kiedy spot ?

18 lub 19 grudnia 2013 ?

Opublikowano

a w piątek jest jakiś spot? czy tylko "od święta" ?

Opublikowano
a w piątek jest jakiś spot? czy tylko "od święta" ?

Stara gwardia jest w rozjazdach, więc trzeba czekać do świąt. Możemy zrobić małego spota na tygodniu, tak żeby Moskal się załapał. Kto się pisze na przyszły tydzień?

Aha, Moskal, jest taka tradycja, że jak ktoś nowy przyjeżdża to zawsze upalam jego samochód. Nie możesz się wyłamać. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.