Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyciągnął ja bez opuszczania silnika i skasował 200pln , dałem mu 250pln bo było mi go szkoda :grin:

BTW wczesniej nie widział takiego silnika :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to się ciesz ze nie widział bo jak bys trafił na takiego co wie z czym ma do czynienia to by wiedział ile Cie skasować i uwierz mi ze to nie byłoby 250pln:facepalm:

Opublikowano
to się ciesz ze nie widział bo jak bys trafił na takiego co wie z czym ma do czynienia to by wiedział ile Cie skasować i uwierz mi ze to nie byłoby 250pln:facepalm:

no przeciez wiem , ja byłem przygotowany na +/- 800pln :decayed:

Opublikowano

już w zeszłym roku pościliśmy:wink: w piątek...

Opublikowano
już w zeszłym roku pościliśmy:wink: w piątek...

no fakt :wink: ale teraz będzie inaczej:decayed:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Panie mcm pisz Pan tam na górze ze spot jest w czwartek 19 grudnia ...:hi:

Opublikowano

czy to nie był wtedy piątek przed wielkanocą???:grin::kwasny::wink:

Opublikowano

też zima:wink:

Opublikowano
czy to nie był wtedy piątek przed wielkanocą???:grin::kwasny::wink:

raczej przed wigilją

Opublikowano

spot.jpgnawet śnieg był :boobs:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

i choinka:wink:

Opublikowano

racja Tomek kupił drzewko, ,.

Opublikowano

BTW gdzie ten spot ma sie odbyć ???

Opublikowano
BTW gdzie ten spot ma sie odbyć ???

Tak jak w pierwszym poście:

Parking przy OBI obok Anadolu.

Jeśli pada deszcz to GS (czyli Galeria Słoneczna) przedostatni poziom.

Proponuję czwartek - 19.12.2013 r. - godz. 20:00

Opublikowano

Będę :thumbup1:

Opublikowano

a za tydzień też będzie?:>

Opublikowano

Ktore OBI ??? Wernera/Szarych Szeregów ??

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

Chyba jedno jest ?? bo mi wyskoczyło jeszcze w kielcach :D

Opublikowano

Tak, OBI na Wernera.

Opublikowano

Witam Panowie :hi: mam takie pytanie do okolicznych klubowiczów, potrzebuje zmienić rozrząd z pompą wody i termostatem. Ktoś coś orientuje się gdzie robią robotę dobrze i w miarę nie zabijającym kosztem? Pozdrawiam

Opublikowano
Witam Panowie :hi: mam takie pytanie do okolicznych klubowiczów, potrzebuje zmienić rozrząd z pompą wody i termostatem. Ktoś coś orientuje się gdzie robią robotę dobrze i w miarę nie zabijającym kosztem? Pozdrawiam

kudłaty :grin: cos dla Ciebie:wink:

Opublikowano

Panowie przyszedł czas na mój akumulator... co polecacie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.