Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarek ciekawe kto ci o tym powiedział, zamiast zajrzeć pod maskę od razu dzwonisz, hehe

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jarek ciekawe kto ci o tym powiedział, zamiast zajrzeć pod maskę od razu dzwonisz, hehe

Panie o 6 rano to ja śpie a nie samochody naprawiam... a po za tym jak ja bym zaczął samochody naprawiac to byś robote stracił:grin: ale nie jestem taki i nie bede Ci zabierał fachu....na szczęscie za konsultacje nie bierzesz kasy wiec dzwonie:decayed:

Opublikowano
u Ciebie to znaczy że na wlałeś opał zamiast pb heheh

Tak myślałem. :decayed:

Opublikowano

Ważne ze nie na niebiesko

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

u Ciebie to znaczy że na wlałeś opał zamiast pb heheh
Ważne ze nie na niebiesko ci wali z tej rury a nawet obu

T

Opublikowano

Witam Koledzy macie moze namiar na jakiego dobrego mechanika od 1.8T ?? z góry dzieki.

Opublikowano
Witam Koledzy macie moze namiar na jakiego dobrego mechanika od 1.8T ?? z góry dzieki.

Jest jeden gość ale ma do konca tygodnia terminy zajęte :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

a co znowu twoja padaka sie psuje :wink:

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

a co znowu twoja padaka sie psuje :wink:

jeszcze na dobra sprawe nic nie robilismy :grin: Ogólnie to na hamulce chce go wstawić do kudłacza :wink:

Opublikowano
Witam Koledzy macie moze namiar na jakiego dobrego mechanika od 1.8T ?? z góry dzieki.

Jest jeden gość ale ma do konca tygodnia terminy zajęte :decayed:

:whistling:

Opublikowano
Witam Koledzy macie moze namiar na jakiego dobrego mechanika od 1.8T ?? z góry dzieki.

Jest jeden gość ale ma do konca tygodnia terminy zajęte :decayed:

chciałeś powiedzieć do końca życia terminy zajete :grin:

Opublikowano

kto chce mi obejrzeć autko w rmiu:D?

Opublikowano
kto chce mi obejrzeć autko w rmiu:D?

Oziu, to zależy jakie. :wink:

Opublikowano
kto chce mi obejrzeć autko w rmiu:D?

Oziu, to zależy jakie. :wink:

to już kiedyś ustaliliśmy że obecnei suzkam s4b6 tylko nie mam kiedy pojechać na obczyznę i do rmia mogę tylko na wariata na dniach

Opublikowano

rzuć linkiem, może ktoś będzie w stanie pomóc

Opublikowano

Ja to Ci nie sprawdzę tego auta, bo bym musiał je od razu kupić.. :decayed:

Opublikowano

kupisz a kolega od Ciebie odkupi:decayed:

jeżdżę tamtędy codziennie,ale rano o 7 to raczej ich tam nie ma, może jutro w przerwie uda mi się wyskoczyć to ją luknę, ale tylko ogranoleptycznie bo technicznie to trza już mieć nieco pojęcia o takim aucie:wink:

Opublikowano

Dzięki takie spojrzenie też istotne ostatnio jak oglądałem 1 eske to było okolo 10 sekund....

Opublikowano

Oziu, masz tylko 100 km. Wsiadaj w pociąg, przyjeżdżaj i odjeżdżaj eSą. :wink:

Opublikowano

przecież najlepiej takie auto to streetrace looknie, może znajdzie chwilkę, ja mógłym z vagiem i miernikiem skoczyć, ale nie wiem kiedy bedę mógł,.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.