Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

pany mam takie pytanie ile mogę za mojego doj**ać w ori stanie obecnie 72 tyś km wszystko ori ?wiem ze nie mam swojego wątkui tak trudno z góry ... ale jak patrze na .autoscout24.de i szkopy rożnie cenią mowa oczywiście tylko dla miłośnika marki (dodam tylko że wahacze lemy kilka wymieniłem wiek swoje zrobił z gumami i nie mam klimy szyber ma...:kwasny:, nie bity itd proszę bez zbędnych komentów) :hi:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

np Gebrauchtwagen: Audi, A4, 1.8, Benzin,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez zbędnych komentów to się nie da heheh

podwieś temat na zakup kontrolowany to sobie poczytamy ile to ma naprawdę przelotu i takie tam, zaraz zrobią z Ciebie typowego radomskiego handlarza heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ori stanie obecnie 72 tyś km

Zapomnij ze ktos ci w to uwierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci napewno nie zapłaci 9k bo jest mały przebieg i wszystko ori , dostaniesz cene w jakiej chodza takie egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale to jest smutna prawda, naród tak rozwydrzony że spojrzy taki jeden czy drugi na allegro , po tyle stoją i c**j, nieważny stan techniczny tylko rok i cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale to jest smutna prawda, naród tak rozwydrzony że spojrzy taki jeden czy drugi na allegro , po tyle stoją i c**j, nieważny stan techniczny tylko rok i cena

jeszcze powiedzą ze oszust i gupek bo kto to widział takie stare auto z tak małym przebiegiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale z drugiej strony widziałeś takie stare auto z takim przebiegiem? ahahahahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także Kwinto , musisz pchnąć w przód ,dwójeczka z przodu będzie na miejscu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także Kwinto , musisz pchnąć w przód ,dwójeczka z przodu będzie na miejscu hehe

Wtedy auto nabierze mocy urzędowej. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi a4 bez klimy to nie jest sprzedawalne auto chyba ze za 4 tys i tak beyda marudzic a ktory rok trgo masz ,js bym to xostawil sie zestarzeje i sprzedac jako stary mlody klasyk ale to jak auto bedzie mialo z 25 lat

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Audi a4 bez klimy to nie jest sprzedawalne auto chyba ze za 4 tys i tak beda marudzic a ktory rok tego masz ,ja bym to zostawil az sie zestarzeje i sprzedac jako stary mlody klasyk ale to jak auto bedzie mialo z 25 lat

I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to bez klimy jest?:shock3: musisz na sztukę przycisk AC wmontować, w razie czego powiesz ze zima etc:kox: i tak uważany będziesz za oszusta i krętacza i tak,więc nic nie masz do stracenia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to bez klimy jest?:shock3: musisz na sztukę przycisk AC wmontować, w razie czego powiesz ze zima etc:kox: i tak uważany będziesz za oszusta i krętacza i tak,więc nic nie masz do stracenia:grin:

z 5 lat temu jak sprzedawałem swoja vectre b bez klimy handlarzom to im taki pomysł podrzuciłem później na allegro już była z klima :decayed:

a co do radomskich komisów się nie wypowiadam bo jak niektórzy wiedzą to na jednym z nich pracuje i wiem jakie samochody się sprowadza i co z nimi robi albo raczej nie robi ale jak czytam dział zakup kontrolowany i posty "znawców" to uśmiech sam się pojawia na twarzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...