Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czyli zlot zaliczasz do udanych ? :decayed:

W BT nie ma "nieudanych" zlotów :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

u nie taka sytuacja:

out.php?i=768021_zdj-cie06771.jpg

wiosna hmm... prawie lato ... :decayed:

Opublikowano
nakładki progowe prawie "s line" :facepalm:

http://s16.postimg.org/5rgz267e9/DSC_3794.jpg

kupiłes ?

nie ale mogę załatwić rabat jak ktoś chętny :decayed: wraz z młotkami i siekierami do rezania

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

daleko nie jest tak więc można na spocie od razu działać od ręki :bag:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

czyli jednak esa nie jest pewną furą na dalsze wypady :decayed:

ja juz byłem 2 lata temu swoim , ani k**wa w sobote wypic ani nic :decayed:

zwłaszcza to drugie "nic" :decayed:

tego akurat było do oporu , koles nam przywiózł "20" , skopcilismy połowe zlotu w piatek , polowe w sobote od rana do poznej nocy i jeszcze została dobra dycha :grin::grin::grin:

wiedziałem że mnie coś dobrego ominęło:guma:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Opublikowano

MCM termometr ci się zepsuł, :decayed:

Opublikowano

Pany bezpiecznik od oswietlenia tablicy rejestracyjnej w b 5 który ?

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

wyyebało mi :kwasny:

Opublikowano
Pany bezpiecznik od oswietlenia tablicy rejestracyjnej w b 5 który ?

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

wyyebało mi :kwasny:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/schemat-bezpiecznikow-a4-aeb-1-8-t-b5-prosba-23805/

Opublikowano

Bardzo dziękuję :hi: już lecę dłubać

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Pany bezpiecznik od oswietlenia tablicy rejestracyjnej w b 5 który ?

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

wyyebało mi :kwasny:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/schemat-bezpiecznikow-a4-aeb-1-8-t-b5-prosba-23805/

sytuacja opanowana zrobiłem zwarcie scyzorykiem wyciągając spaloną :whistling:

jeszcze raz dziękuję :hi:

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 23:29 ----------

ostatnie upalanko ZEBRRA.TV - Telewizja Radom - łączy ludzi

Opublikowano

sytuacja opanowana zrobiłem zwarcie scyzorykiem wyciągając spaloną :whistling:

jeszcze raz dziękuję :hi:

zuch chłopak ! nie ma sprawy :wink:

Opublikowano

ale wy***ał w długą przed tymi psiakami tą omegą:kox:

Opublikowano

dobra nie spac

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

pany kapitalne maja hamburgery u tursa po 5 zł:naughty:

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

DSC_3804.jpgbaloniku mój mój malutki:naughty:

Opublikowano

Umyłeś furę i wyjechałeś na dziwki?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

No to sie ma. :hi:

Opublikowano
Umyłeś furę i wyjechałeś na dziwki?? :decayed:

galerianki o tej porze w soboty przenoszą się w rejon heliosa i g 2 zagęszczenie szlauf największe w mieście:decayed:

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Samochód marzeń: kup i zrób, Odcinek 5 online Sezon 5 | Oglądaj TVN Turbo w Player.pl!

Opublikowano
  • Autor

Panowie znacie jakąś firmę godną polecenia, która zajmie się automatem w mercedesie B klasa :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.