Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, 3 Hyundai'e I30 mam do sprzedania. Może ktoś, coś..

image.jpg

Polecam, bo to pewniaki. :thumbup1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tomku zostaw sobie jednego, na spoty bedzeisz przyjeżdżał,.

kiedys w nagłówku spotów było na[pisane ze jak stoją nasze a4 ki i inne cudeńka, hehe:grin:

Opublikowano
  • Autor
mcm cena???

kali do tv od kanapy ze 4 metry, salon 6x6

wiem wiem 50'', ale takiej kasy na tv niemam a uchwyt muszę juz mocowac,.

ja zapłaciłem za 47 cali + kamera sony do skypa 4500 w grudniu 2012 roku

Opublikowano

MCM,

jak bedzeisz w miejscu takim jak ja gdzie maleńki kawek ogromnego tortu musisz jeszcze pokroić to zrozumiesz dlaczego szukam tv do max 2 tys,.:wink:

Opublikowano
tomku zostaw sobie jednego, na spoty bedzeisz przyjeżdżał,.

kiedys w nagłówku spotów było na[pisane ze jak stoją nasze a4 ki i inne cudeńka, hehe:grin:

Zrobię jak mówisz. :wink:

Opublikowano
mcm cena???

kali do tv od kanapy ze 4 metry, salon 6x6

wiem wiem 50'', ale takiej kasy na tv niemam a uchwyt muszę juz mocowac,.

celował bym w 47" a na szmery bajery nie patrz bo dziś zapłacisz za coś co jutro okaże się standardem .

Opublikowano
  • Autor
MCM,

jak bedzeisz w miejscu takim jak ja gdzie maleńki kawek ogromnego tortu musisz jeszcze pokroić to zrozumiesz dlaczego szukam tv do max 2 tys,.:wink:

kiedyś pewnie będę bo dziś mi strop zalewali :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

out.php?i=798098_zdj-cie0480.jpg

Opublikowano
:hi: Panowie gdzie w okolicach można zrobić remap sterownika, mam u siebie wtryski 216-ki i mam nieraz wrażenie że go muli :kwasny:
Opublikowano

pytanko w seicento na zimnym silniku odpala zawsze na rozgrzanym są problemy. Co może być przyczyną?? Świece dobre

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

Robercik i co wybrałeś??

Opublikowano
  • Autor
:hi: Panowie gdzie w okolicach można zrobić remap sterownika, mam u siebie wtryski 216-ki i mam nieraz wrażenie że go muli :kwasny:

Zapytaj odzima lub jedź do Rogala do Warszawy

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

pytanko w seicento na zimnym silniku odpala zawsze na rozgrzanym są problemy. Co może być przyczyną?? Świece dobre

pompa paliwa :eusathink:

Opublikowano

mcm gdzieś był jak byłeś potrzebny? :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
mcm gdzieś był jak byłeś potrzebny? :facepalm:

kiedy ?:whistling:

Opublikowano

dzisiaj.. był okazja cos kupic na ebay ale potrzebny był jakiś niemiecki adres :wink:

Opublikowano
  • Autor

to tak trudno nr telefonu zdobyc :wink:

Opublikowano

trudno -nie trudno ..ja go nie mam:whistling: i tak się zastanawiam właśnie dlaczego?:eusathink:

Opublikowano
trudno -nie trudno ..ja go nie mam:whistling: i tak się zastanawiam właśnie dlaczego?:eusathink:

mogłeś zapytac,.

Tomek, jeszcze nic, im dłużej czekam tym taniej, znalazłeś kluczyki???

Opublikowano
trudno -nie trudno ..ja go nie mam:whistling: i tak się zastanawiam właśnie dlaczego?:eusathink:

mogłeś zapytac,.

Ty to tam masz pełne ręce roboty to Ci głowy nie zawracam:jerk:
Opublikowano

Tomku u Moskala daleko do tego.... on jeszcze na krawężniki wjezdza:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.