Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemano potrzebuje listwy bocznej z drzwi lewej od kierowcy moze ktos posiada? ;-)

sie ma jest koleżka u nas w miście ale raczej ma same b5

zapytaj ... http://a4-klub.pl/members/bej-70811/" jest na forum

ps jakim kolorkiem latasz?:wink:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

to już q przegięcie Mandat z monitoringu w Radomiu - policja skorzysta z kamer na skrzyżowaniach i w

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LY70 tak apropo koloru ;-)

Opublikowano

Powiem Ci Kwinto , że co do tych przejść dla pieszych to mają rację, ostatnio na dwupasmówce to przestałem się zatrzymywać przed przejściami bo zawsze jakiś debil drugim pasem za***rdalał i nie zwracał na to uwagi

Opublikowano
  • Autor

trytytka rządzi :decayed:

fotoprikoly390.jpg

Opublikowano

:grin:

Hotelowy uszkodził kręgosłup w Audi R8 od Prior Design - Adrenaline Motorsport

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

LY70 tak apropo koloru ;-)

szyby masz przyciemniane? i brak listwy od kierownika to chyba cie widziałem jak leciałeś na zbrowskiego od strony żeromki :hi:

---------- Post dopisany 01-06-2014 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 00:03 ----------

z cyklu trytytka rządzi :grin:

http://penera.repostuj.pl/upload/images/najwazniejsze_ze_sie_trzyma_2014-05-30_16-24-00_middle.jpg

Opublikowano

czyje to 2 audi b6 widziałem wczoraj : jeden czarny avant z rej. WR xx8Na , drugi sedan s4 z reklamą serwisu na tylnej szybie

---------- Post dopisany 06-06-2014 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 10:32 ----------

Żyjecie tam?

Opublikowano

Pany, potrzebuję jakiegoś w miarę taniego i fajnego auta. Najlepiej benzyna, krajowy i od pierwszego właściciela. :cheesy:

Opublikowano

Moskal , byłem właśnie na Miłej, kiedyś pisałeś że ta ro***erducha to Twoje dzieło, a niech Cię......:wink:

Opublikowano

Tomek nie ma takich,.

miałes tanie hundaie to sprzedawałeś, zaraz powiesz że klima też ma byc :)

do jakiej kasy??? może peugeot 206 mokom posiada i żonka jego śmiga??? brat ma taki do handlu 1.4 PB bez klimy,.

Opublikowano
Tomek nie ma takich,.

miałes tanie hundaie to sprzedawałeś, zaraz powiesz że klima też ma byc :)

do jakiej kasy??? może peugeot 206 mokom posiada i żonka jego śmiga??? brat ma taki do handlu 1.4 PB bez klimy,.

Masz rację. Nie ma takich. Zostawiłem sobie jednego Hyundai'a na jakiś czas. :wink:

Opublikowano
Moskal , byłem właśnie na Miłej, kiedyś pisałeś że ta ro***erducha to Twoje dzieło, a niech Cię......:wink:

:wink:

Opublikowano

dobrze że się wzięli za te ulice nie narzekać ja tam przesiadłem się :decayed:

rower.jpg

---------- Post dopisany 12-06-2014 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 23:59 ----------

ładne toto Audi S4 B5 limousine 500 KM jedyne takie !! - Adrenaline Motorsport :kox:

Opublikowano

kopa ma niczym bełemwu Bogusia:kox:

Opublikowano

ta niech polata u nas w centrum po 13 :facepalm:

Opublikowano
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=77a-k8_CAb8

znam z autopsji więc jebłem i leżę :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

najlepsze zdanie 0:59 - 1:15 :polew:

dobre trochę tez znam to z pracy :wink: jak to mój szwagier rodowity Niemiec (ŚP) mówił Paweł [h=3]langsam:grin:[/h]

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

a tymczasem wakacje tuż tuż

:dance2:

image.jpg

awatar_jpg.jpg

gumy.jpg

Opublikowano

Halo! :guma:

Opublikowano
Halo! :guma:

kopyta Ci walo ! :naughty::naughty:

Opublikowano
Halo! :guma:

kopyta Ci walo ! :naughty::naughty:

to se umyj:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.