Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kapie mi oliwa spod silnika Kogoś polecacie gdzie podjechac? :hi:

http://www.marput.com.pl/ ;):decayed:

:polew::polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sie ma chłopy. A Wy nadal o tych samochodach? :D

Opublikowano

Też ich nie rozumiem... Forum poyebali czy jak? :)

:hi:

Opublikowano

a o czym tu gawędzić...

Opublikowano

Pogoda.. Grzyby...laski ...byle nie te padła a4 :grin:

Opublikowano

Kolega szuka pracownika który zajął by sie wystawianiem czesci na allegro,ebay itd.

Praca w Radomiu (za biurkiem)

Dobrze jak by ten ktoś znał angielski lub niemiecki w stopniu komunikacyjnym

jak coś pisać pw

Opublikowano

Kapie mi oliwa spod silnika Kogoś polecacie gdzie podjechac? :hi:

http://www.marput.com.pl/ ;):decayed:

tam serwisujesz?

:whistling::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Jak mi już olej cieknie to tak [emoji12]

Edytowane przez mcm

Opublikowano

widocznie w twoich to ostateczność w moim przypadku mam innych chętnych :wink:

Opublikowano

ma ktos moze 2 oponki zima 17/50 205-225 do sprzedania? :)

Opublikowano

mam 2x 17 45 225 lato. Ewentualnie 4x tyle, że przód ściety i na spalenie. dostepne od 15 listopada za grosze.

Poratujcie info gdzie podjechać do renowacji foteli skórznych? tak na glanz...

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

mam 2x 17 45 225 lato. Ewentualnie 4x tyle, że przód ściety i na spalenie. dostepne od 15 listopada za grosze.

Poratujcie info gdzie podjechać do renowacji foteli skórznych? tak na glanz...

W radomiu ciezko w tym temacie...

Duzo ludzi kupuje specyfiki z lederzentrum i odnawiają we własnym zakresie... najtansza opcja

Opublikowano

dzieki, tak czułem, chociaż kojarze tapicera w okolicach Młodzianowa... pytam bo gąbka mi wyłazić zaczyna...

Opublikowano

halo, siemano,.

srebrny klekot po 8 latach zmienił właściciela, ale zostaje w okolicy,.

Opublikowano

halo, siemano,.

srebrny klekot po 8 latach zmienił właściciela, ale zostaje w okolicy,.

Zrobiłeś uszczelke pod głowicą czy puściłeś tak jak stała ?? :bag:

Opublikowano

halo, siemano,.

srebrny klekot po 8 latach zmienił właściciela, ale zostaje w okolicy,.

Zrobiłeś uszczelke pod głowicą czy puściłeś tak jak stała ?? :bag:

Przeciez tam wałek bokiem wychodził...

Sprzedał blisko zeby miał co naprawiać :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

halo, siemano,.

srebrny klekot po 8 latach zmienił właściciela, ale zostaje w okolicy,.

co teraz ?

i jak tam moja sprawa wiesz już coś z czasem ?

Opublikowano

Moskal, nie robiłem uszczelki, pasek przeskoczył ale silnik ocalał, nowy rozrząd załozyłem,.

sprawny sprzedałem,.


MCM jest szansa że koło świąt coś się wyklaruje, narazie urwanie gwizdka,.

a jakie auto teraz, narazie żadne, nie używam dlatego też sprzedałem, plany na s4 b5 i wreszcie w Q,

żonie zostawiłem honde civic 2002 1.6 v tec 5 d,

Biały Lanos bedzie do sprzedania, 1.4 8v, z sekwencją bez rdzy,.może ktoś szuka oszczedne wozidło,.

Jarek, a ta praca co oferujesz to dlaczego sam jej nie weźmiesz i nie wrócisz do nas, 4 ever

Edytowane przez kudalty66

Opublikowano
  • Autor

kolo świąt Bozego narodzenia ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.