Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzień dobry Pany :hi:

Moze i dobry... ale wieczór :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sie ma. Kiedy spocimy? Zjadłbym kebaba. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jutro możemy na Aqua parku Neptun :wink:

Opublikowano

jutro możemy na Aqua parku Neptun :wink:

na saunie z amolem na kamieniach ;)

Sie ma. Kiedy spocimy? Zjadłbym kebaba. :decayed:

własnie trawie ostatnio mi bardzo podszedł z Traugutta u Maraheby w nowym lokalu jak sie leci do berzy to jest po lewej

https://www.instagram.com/p/BB0MsIkr_Q8/

Miras to jednak zawsze coś sprzeda w komisie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pany nie mam czasu samemu ogarnąć moto i potrzebuje jakiegoś zaufanego śpeca, gdzie można zostawić moto do drobnych napraw przed sezonem. Czujecie coś w temacie ?

Opublikowano

Pany nie mam czasu samemu ogarnąć moto i potrzebuje jakiegoś zaufanego śpeca, gdzie można zostawić moto do drobnych napraw przed sezonem. Czujecie coś w temacie ?

Pogadam z Pucharem - on na pewno będzie wiedział.

Opublikowano
  • Autor

Daj cyne do piątku bo w niedzielę wyjeżdżam i chciałbym to podrzucić max w sobotę

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

siemano

MCM ogarnąłęś moto???

a spota to musimy zdziałać, nowy użytkownik mojego klekota też chce zawitać,.

ktoś na Bukowinę jedzie???

Opublikowano

ktoś na Bukowinę jedzie???

Ja , mam dwa miejsca :naughty:

Opublikowano

witam wszystkich :) jestem szczesliwym nabywca srebrnego avanta od kudalty66 :) mam male doswiadczenie, wiec sadze, ze w razie problemow moge liczyc na wasza pomoc ;)

Opublikowano
  • Autor

MCM ogarnąłęś moto???

nie jeszcze nie, a co masz kogoś,

bo chyba się sam wezmę :)

witam wszystkich :) jestem szczesliwym nabywca srebrnego avanta od kudalty66 :) mam male doswiadczenie, wiec sadze, ze w razie problemow moge liczyc na wasza pomoc ;)

zawsze :decayed:

a do klekota od kudłatego pewnie długo nie bedziesz sie dotykał :)

Opublikowano

:hi: Siemanko Pany

witam wszystkich :) jestem szczesliwym nabywca srebrnego avanta od kudalty66 :) mam male doswiadczenie, wiec sadze, ze w razie problemow moge liczyc na wasza pomoc ;)

Wystarczy, se masz numer do niego.... On ma to autko opanowane co do śrubki :wink4:

PS. Słyszałem, że dajesz, mu na zimno lepiej niż kudłaty po rozgrzaniu :)

:good::D

Opublikowano
  • Autor

ktoś na Bukowinę jedzie???

a co wybierasz się :naughty:

Opublikowano

:hi: Siemanko Pany

witam wszystkich :) jestem szczesliwym nabywca srebrnego avanta od kudalty66 :) mam male doswiadczenie, wiec sadze, ze w razie problemow moge liczyc na wasza pomoc ;)

Wystarczy, se masz numer do niego.... On ma to autko opanowane co do śrubki :wink4:

PS. Słyszałem, że dajesz, mu na zimno lepiej niż kudłaty po rozgrzaniu :)

:good::D

skad Cie doszly takie sluchy? na zimno jest oszczedzany ☺

Opublikowano

Wiem wszystko o dłubanych akn'ach w promieniu 330 km :D

Opublikowano

Wiem wszystko o dłubanych akn'ach w promieniu 330 km :D

na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamulilo ?

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Podejdzie wydech z a6 c6 pod dokładkę z a4 b7 quatrro?

Opublikowano

Dobra reklama:

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.