Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy A4 z Radomia!

Dużo Was jest na tych spotach?

Zima jest, więc teraz sami twardziele przyjeżdzają. :decayed: Zapraszamy w najbliższy wtorek ok. 19:00. :th:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No może podskocze jutro. Zima minie to pewnie będzie dużo więcej ludzi przyjeżdzać :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich posiadaczy A4 z Radomia!

Dużo Was jest na tych spotach?

Zima jest, więc teraz sami twardziele przyjeżdzają. :decayed: Zapraszamy w najbliższy wtorek ok. 19:00. :th:

chyba w piątek Tomciu

Opublikowano

Zapraszamy w najbliższy wtorek ok. 19:00.

A co to za zmiana bez uprzedzenia? :mysli: No chyba że Tomek zaprasza na warszawski :decayed:

Opublikowano

no pewnie warszawka!!

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy A4 z Radomia!

Dużo Was jest na tych spotach?

Zima jest, więc teraz sami twardziele przyjeżdzają. :decayed: Zapraszamy w najbliższy wtorek ok. 19:00. :th:

chyba w piątek Tomciu

Fakt, miałem na myśli PIĄTEK. :>

Opublikowano

mcm, a gdzie w piątek .. właśnie przyjechałem w Radomskie Strony ... i zostaje do niedzieli ?

PS.

Już doczytałem .. o ile Brynia nic zmieniła :P ?

Jakby ktoś chciał mam VAGa, ale jeszcze nie wiele umiem z nim wyczarować :P

Opublikowano
  • Autor

no to się widzimy w Piątek

Opublikowano

no to się widzimy w Piątek

ano taki mam plan :) ... idem po drugą herbatkę, bo jakoś chłodnawo się zrobiło :)

Opublikowano

Info w pierwszym poście jest aktualne. Spoty są w piątki o 19:00 na parkingu Billi przy ul. Mireckiego/Wernera. Pepin, zapraszamy. :th:

Opublikowano
  • Autor

przygotujcie plac, Pepin ma QUATTRO :naughty:

Opublikowano

To lepiej niech Pepin przygotuje opony, bo śniegu nie będzie. :decayed:

Opublikowano

u mnie na wsi na podwórku mam ze 20cm śniegu to zabiorę trochę :kox:

Opublikowano

No i na coś się Avant przyda. :decayed:

Opublikowano

Ale żeście postów nawalili :kox:

Nawalili , żeby Ci się w pracy nie nudziło :polew:

Opublikowano

Welcome back Brynia :> :>

Jak widzę informacje o Twojej emigracji były nie do końca potwierdzone :wink4:

Opublikowano

Nie było mnie jakiś czas na forum, teraz jestem, dementuje plotki- KONIEC TEMATU

:kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Brynia moim kolejnym marzeniem jest, żebyś napisała jak bardzo mnie kochasz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

,,kocham Cie" tak bardzo, że już dlalej bez Cibie żyć nie mogłam. Nie mogłam również patrzeć jak cierpisz że mnie nie widzisz ,,on line"

Takiej ,,miłosci" to forum jeszcze nie widziało

cieszę się że odpowiedziałaś...tym sposobem spełniłaś kolejną moją zachciankę i fanaberię...z kolejna odrobinę poczekam... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

,,kocham Cie" tak bardzo, że już dlalej bez Cibie żyć nie mogłam. Nie mogłam również patrzeć jak cierpisz że mnie nie widzisz ,,on line"

Takiej ,,miłosci" to forum jeszcze nie widziało

:oklaski: :good::notworthy:

Opublikowano

,,kocham Cie" tak bardzo, że już dlalej bez Cibie żyć nie mogłam.

A mnie już nie kochasz ? :naughty::kox::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.