Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekam z niecierpliwością, ciekawe z jaka czestotliwością będe teraz kropki zbierać

chyba sznyty od pejczyka :decayed::tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mnie już nie kochasz ? :naughty::kox::tongue4:

Ciebie nigdy nie kochała :tongue4: Od zawsze kocha się we mnie :decayed: Cóż zrobić ja jestem przyzwyczajony :naughty:

Opublikowano

Witaj Brynia , kope lat :>

Opublikowano

Eeeeeeeeee pejczyk to ja juz mam :naughty:

Brynia a na ełu dostałaś już VIPa ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No ja własnie nadal nie wiem, którego z Was bardziej :polew: :polew: :polew:

Ale za mną za to bardziej tęskniłaś, prawda ? :kox:

Opublikowano

Eeeeeeeeee pejczyk to ja juz mam :naughty:

Brynia a na ełu dostałaś już VIPa ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tam nie ma Vipów, są tylko ASY :gwizdanie:

Opublikowano

Tam nie ma Vipów, są tylko ASY :gwizdanie

Brynia jest Asem z ełu :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a ja myślałam że Adminem :cool1

Murzyn ci zaproponował taką fuchę ? :kox: :gwizdanie:

w sumie nie wiem czy mogę używać tego słowa bo zostanę posądzony o :afro::decayed:

Opublikowano

[...]

Heloł !! :grzywa:

Opublikowano

Znalazła się zagubiona owieczka :decayed:

Wpadnij w piatek na spota jak juz jesteś z powrotem :cool1:

Opublikowano

Brynia , wpadaj bez auta to zrobimy powitanie we Fregacie :drunk:

Opublikowano

Brynia , wpadaj bez auta to zrobimy powitanie we Fregacie :drunk:

No to jest słuszna koncepcja, ale alku tez nie moge pic ;(

uła to co się z Tobą dzieje jak można spytać :mysli:??

Opublikowano

Czyżby, czyżby :naughty: :naughty: jakiś owocny weekend :naughty: :naughty:

Można gratulować :?: :naughty::good::decayed:

Opublikowano

Słuchajcie, kto ma możliwość otworzyć spoty warszawskie? Robicie nam tu niepotrzebny spam, wynocha! :decayed:

Brynia, miło Cie znow wideć w barwach klubowych. :th: Przy okazji pozdrawiam...

Opublikowano

Słuchajcie, kto ma możliwość otworzyć spoty warszawskie? Robicie nam tu niepotrzebny spam, wynocha! :decayed:

Brynia, miło Cie znow wideć w barwach klubowych. :th: Przy okazji pozdrawiam...

tylko Lukas lub Prezes :naughty:

tymczasem jesteśmy tutaj jakże szczęśliwi, że Brynia wróciła do nas :polew: :polew:

Opublikowano

tymczasem jesteśmy tutaj jakże szczęśliwi, że Brynia wróciła do nas :polew: :polew:

Słuchaj, psujesz klimat w spotach radomskich. Zrób se urlop, albo zacznij nowy wątek. :baseball::decayed:

Lukas, Hugo, pomocy - otwórzcie spoty warszawskie!! :!: :this:

Opublikowano

tymczasem jesteśmy tutaj jakże szczęśliwi, że Brynia wróciła do nas :polew: :polew:

Słuchaj, psujesz klimat w spotach radomskich. Zrób se urlop, albo zacznij nowy wątek. :baseball::decayed:

Nie czytałeś naszej wspólnej deklaracji miłości ? :decayed:

Opublikowano

A Zygmuntowi jak zwykle coś nie pasuje :decayed:

Witamy tylko Brynię :friends:

_________________________________________________

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to w Piątek z gośćmi i z ze zgubami się widzimy :>

Opublikowano

Nie czytałeś naszej wspólnej deklaracji miłości ? :decayed:

Czytałem - brzmi nawet wiarygodnie. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.