Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siema :kox:

Ostatnio mi się tu tak spodobało, że postanowiłem się z Wami przywitać :kox: :kox: :kox:

Siema, przywitać się możesz. Nawet posiedzieć też możesz tutaj, pod warunkiem, że z nikim się nie zetniesz. :decayed:

nie denerwuj Poźka bo nam temat zamknie :naughty::wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema, przywitać się możesz. Nawet posiedzieć też możesz tutaj, pod warunkiem, że z nikim się nie zetniesz. :decayed

stykac to ja się mogę ale jedynie z Brynią noskami :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siema, przywitać się możesz. Nawet posiedzieć też możesz tutaj, pod warunkiem, że z nikim się nie zetniesz. :decayed

stykac to ja się mogę ale jedynie z Brynią noskami :kox::decayed:

nie wiem czy by chciała :decayed:

Opublikowano

nie wiem czy by chciała :decayed

codziennie mi o to truje na gg :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy by chciała :decayed

codziennie mi o to truje na gg :naughty:

nie wiedziałem że z ciebie taki Casanova :decayed:

Opublikowano

nie wiedziałem że z ciebie taki Casanova :decayed:

GDZIE TAM GAWĘDZIARZ

Opublikowano
  • Autor

nie wiedziałem że z ciebie taki Casanova :decayed:

GDZIE TAM GAWĘDZIARZ

Erotoman Gawędziarz :decayed:

Opublikowano

Siema, przywitać się możesz. Nawet posiedzieć też możesz tutaj, pod warunkiem, że z nikim się nie zetniesz. :decayed

stykac to ja się mogę ale jedynie z Brynią noskami :kox::decayed:

Ja nie o stykaniu tylko ścinaniu. :decayed:

Opublikowano

Rozumiem, że frekwencja jutro 100% :>

Tomaszust, ile herbat jutro zamówisz? :naughty:

Ja też jutro przyjade ...bede aderkawer :cicho::cygaro::bag:

Opublikowano

Rozumiem, że frekwencja jutro 100% :>

Tomaszust, ile herbat jutro zamówisz? :naughty:

100% -1 :( jutro nie wracam z ww muszę zamówić podłogę płytki i inne pierdoły do mieszkania więc nie wyrobie ale w następny jak najbardziej:)

Opublikowano

chyba anderkawer :gwizdanie

Zjadła mi sie literka :decayed:

Jak dla mie to i z ,,puszki Pandory", mozesz wyskoczyć, byle byś przyjechał :>

Mówisz i masz :cool1: :drool:

Opublikowano

No u mnie może byc cięzko jezeli chodzi o godz 19.00 , właśnie kończę prace a jutro znów cięzki dzień :sick3:

Opublikowano

mcm, jakbyś potrzebował trochę kucyków do tej przyczepki to chętnie użyczę ...

btw. czy jutro dostać się na ulicę Odrodzenia w Radomiu przed 18tą to trudna sprawa i czy tam jest strefa parkowania i czy jest jakiś parking ?

PS.

Brynia w spódnicy ... nie wiem czy to częsty widok ale je pierwszy raz widzę .. w avatarku

Opublikowano

Ja w spódnicy- to jednak doś częsty widok - ale to akurat były spodenki

Ja tam widzę tylko noooge :kox:

Opublikowano

Ja w spódnicy- to jednak doś częsty widok - ale to akurat były spodenki

Ja tam widzę tylko noooge :kox:

no ja tam pod spódnicę nie zaglądam ... :kox:

Na odrodzenia dojedziesz bez problemu. Zaparkować możesz wszędzie, nie ma tam strefy, ulica mało uczęszczana, zaparkujesz na ulicy lub chodniku.

Ja w spódnicy- to jednak doś częsty widok - ale to akurat były spodenki :)

a czy na odrodzenia są jakieś sklepy .. jakąś reklamę usłyszałem i teraz się zastanawiam czy coś nie pomyliłem ?

Opublikowano
:hi: Bry
Opublikowano

Ja w spódnicy- to jednak doś częsty widok - ale to akurat były spodenki

Ja tam widzę tylko noooge :kox:

no ja tam pod spódnicę nie zaglądam ... :kox:

a czy na odrodzenia są jakieś sklepy .. jakąś reklamę usłyszałem i teraz się zastanawiam czy coś nie pomyliłem ?

Napisała przecież że to spodenki :gwizdanie:

Opublikowano

Witam czy leciał ktos ostatnio Radom-Zakopane lub na odwrót ?? bo wpisując adresy w zumi.pl kieruje mnie z Kielc do Katowic i potem Kraków itd czy z Kielc do Krakowa nie ma już dojazdu <lol> czy po prostu nie wykazali się specjaliści z zumi??

Opublikowano

Może drogę zaorali :gwizdanie: Albo ukradli :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Witam czy leciał ktos ostatnio Radom-Zakopane lub na odwrót ?? bo wpisując adresy w zumi.pl kieruje mnie z Kielc do Katowic i potem Kraków itd czy z Kielc do Krakowa nie ma już dojazdu <lol> czy po prostu nie wykazali się specjaliści z zumi??

podobno tamtędy można jakoś zakopiankę ominąć, brat ostatnio jechał ale jak jest to ci nie powiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.