Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajny spocik, jajka wypite :D no i to najważniejsze poznałem kolejnych klubowiczów:) oby do następnego spota:)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mcm, pochwal się... :gwizdanie:

Opublikowano

no pochwal się :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mcm, pochwal się... :gwizdanie:

czym :?:

Opublikowano

czym :?:

No jak to czym, nowym nabytkiem w profilu. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

aaaaa...

Poprosiłem i dostałem pisankę na Święta :polew:

Opublikowano

aaaaa...

Poprosiłem i dostałem pisankę na Święta :polew:

:polew: No ładna pisanka. :decayed:

Panie Darku, my też możemy po pisance..? :embarrassed:

Opublikowano

No spocik udany. Mogłem jeszcze posiedzieć bo dzieciaki uśpiła babcia i musiałem czekać.

WESOŁYCH ŚWIĄT for ALL !!!

Szkoda że spot nie odbędzie się w poniedziałek bo na Bryni jako rodzynku nie byłoby suchej nitki :)

Opublikowano
  • Autor

No spocik udany. Mogłem jeszcze posiedzieć bo dzieciaki uśpiła babcia i musiałem czekać.

WESOŁYCH ŚWIĄT for ALL !!!

Szkoda że spot nie odbędzie się w poniedziałek bo na Bryni jako rodzynku nie byłoby suchej nitki :)

może się odbyć tylko nie mówcie nic Bryni :wink4:

Opublikowano

To co jedziemy ? Przy okazji oblejemy nową posiadłość :wink4:

Opublikowano

Jak będziecie tak o tym na forum gadali to brynia sie przygotuje i będzie na nas ze strażakami czekała :evil::kox:

O mówiłem już sie dopatrzyła i mnie z odpowiedzią uprzedziła

Opublikowano

Chyba ma powiadamianie smsem jak jej nick się na forum pojawi więc bez jej wiedzy nic się nie wydarzy - takim sposobem element zaskoczenia mamy z głowy :)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych dla wszystkich z Klubu A4 RADOM :wink4:

Opublikowano

O Kodi brakowało cie wczoraj na spocie bo był prawie komplet...

Opublikowano

Słuchajcie, ja poniedziałek mam wolny, bo moja love idzie na babską imprezę, więc jakiegoś spota z wiadrami można zrobić. :naughty:

Bryniu, a może gril na Twojej działce. :naughty: - może być taki szybki, bezalkoholowy.. :wink4:

Opublikowano

Słuchajcie, ja poniedziałek mam wolny, bo moja love idzie na babską imprezę, więc jakiegoś spota z wiadrami można zrobić. :naughty:

Bryniu, a może gril na Twojej działce. :naughty: - może być taki szybki, bezalkoholowy.. :wink4:

To moze wpadniemy na ta "babska imprezę" :naughty:

Opublikowano

Wczoraj Adrian nie miałem zbytnio czasu ale w przyszły piątek postaram się wpaść na spota :cool1:

Opublikowano

Słuchajcie, ja poniedziałek mam wolny, bo moja love idzie na babską imprezę, więc jakiegoś spota z wiadrami można zrobić. :naughty:

Bryniu, a może gril na Twojej działce. :naughty: - może być taki szybki, bezalkoholowy.. :wink4:

czemu szybki?! i czemu bezalkoholowy?!:> JA proponuje długi i alkoholowy:D

Opublikowano

Słuchajcie, ja poniedziałek mam wolny, bo moja love idzie na babską imprezę, więc jakiegoś spota z wiadrami można zrobić. :naughty:

Bryniu, a może gril na Twojej działce. :naughty: - może być taki szybki, bezalkoholowy.. :wink4:

czemu szybki?! i czemu bezalkoholowy?!:> JA proponuje długi i alkoholowy:D

To mogło by sie dla kogoś źle skończyć :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.