Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze na fotce, że już Bryńka ma płotek drewniany, w razie czego będzie czym palić jak się węgiel na grilu skończy :wink4::naughty:

Nawet pilarka do cięcia mi się rzuciła gdzies w oczy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Widze na fotce, że już Bryńka ma płotek drewniany, w razie czego będzie czym palić jak się węgiel na grilu skończy :wink4::naughty:

Nawet pilarka do cięcia mi się rzuciła gdzies w oczy :gwizdanie:

no to będziemy grillować i piłować :naughty:[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 15:17_________________________________________________PS. Adrian zwolniłem ci miejsce na zlot w PILE, małżonka mnie chyba puści, ale sama się nie wybiera :wink4:

Opublikowano

(...) małżonka mnie chyba puści, ale sama się nie wybiera :wink4:

Hmm, czy jest Ci przykro z tego powodu..? :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie wypada mi skakać z radości ...

Ale płakał też nie będę

Opublikowano

TDI w sportowym samochodzie, o maaaasz. :D

Opublikowano

mokoma trzeba będzie sterroryzować i pojedzie. :decayed:

Reszta Radumiaków też niech się zapisuje. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ozix bierze Michała ...

:mysli: nie wiem czy Michał się na to zgodzi ... :polew:

Opublikowano

no witam witam:) ja już się zabieram za przeglądanie terminu zlotu i moich zjazdów...sesji...itp

chętnie dam się przemycic:)

Opublikowano

Ozix bierze Michała

a potem zamiana :decayed: :decayed: :decayed:

Bryńka , plan :good::decayed:

Opublikowano

mokom, szybko wpisuj się na listę rezerwowych. :wink4:

Opublikowano

do grila w piątek będę miał 100% co i jak...na razie nie chcę robić popeliny żadnej...

a teraz żegnam do jutra wszystkim:)

Opublikowano

Michał[/b] Ty lepiej zapomnij o tym jak ja od paru dni wyglądam, bo tragedia jest- ale już nie wyrabiam ;(

Idę się zrelaksować, żebym jutro wyglądała trochę lepiej niż ostatnio

Eee tam, jak najbardziej dajesz radę, nie jedna by tak chciała wyglądać :wink4:

Opublikowano

Bryniu, w piątek się zregenerujesz. :naughty:

Słuchajcie, czy ktoś z Was ma rower i jeździ w miare regularnie?? :)

Opublikowano

Ozix bierze Michała

a potem zamiana :decayed: :decayed: :decayed:

Bryńka , plan :good::decayed:

zgadzam sie jakos sie dogadamy :gwizdanie:
Opublikowano

mam podwozke do Bryni na grill jak by ktos chciał to moge kogos jeszcze zabrac

Opublikowano

To ja bym się zabrał jakby dało rade :cool1:

Tomaszu , co tam potrzebujesz w sprawie rowerowej?

Opublikowano

moj ojciec zmienial dzisiaj sprzeglo w swojej a4 jak by nie bylo ,mowie wam ale malina wciskasz jak by go nie było [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 23:02_________________________________________________

To ja bym się zabrał jakby dało rade :cool1:

Tomaszu , co tam potrzebujesz w sprawie rowerowej?

to dzwon , a o ktorej sie umawiamy Bryniu
Opublikowano
  • Autor

mam podwozke do Bryni na grill jak by ktos chciał to moge kogos jeszcze zabrac

mnie ... :cool1::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.