Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:lazy::krol::witch::sexinbed:

a ty oZiU jak zwykle o jednym :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:lazy::krol::witch::sexinbed:

a ty oZiU jak zwykle o jednym :wink4:

no bo się nudzę;/

Opublikowano

Ozix, Ty dziadu kalwaryjski. :decayed:

Opublikowano

Ozix, Ty dziadu kalwaryjski. :decayed:

que sera sera:P

Opublikowano

Przyznawać się kto chciał żebym po grillu jechał w bagażniku ??? Dopiero żona mnie uświadomiła że była taka opcja :wallbash:

Opublikowano

Przyznawać się kto chciał żebym po grillu jechał w bagażniku ??? Dopiero żona mnie uświadomiła że była taka opcja :wallbash:

Jeżeli osoba ta dostaje :drunk: albo :bicz3: to byłem to ja;P

Opublikowano

Osoba ta wygrywa przejazd w bagażniku AVANTA Bryni ( oczywiście Brynia za kierownicą) dodatkową atrakcją będzie zasłonięta roleta w bagażniku :)

Opublikowano

Przyznawać się kto chciał żebym po grillu jechał w bagażniku ??? Dopiero żona mnie uświadomiła że była taka opcja :wallbash:

Hmmm, też mi coś takiego świta, ale z tego co pamiętam to sam chciałeś... :decayed:

PS. Link do zdjęć wstawię w nocy.

Opublikowano
:shocked: Sam z własnej nieprzymuszonej woli ??? To już musiało być ciekawie (chyba 90% moich szarych komórek obumarło na tym grilu)
Opublikowano

wracając do grilla to niby powinienem wszystko pamiętać ale znalazłem takie zdjęcie w fonie i wychodzi na to że były jakieś atrakcje :naughty::kox: :kox: :polew:

Pq1DDmbi.jpg

Opublikowano

Atrakcje były cały czas :) Tylko jedne mocniejsze od drugich :evil:

Opublikowano

Krzyniek dobre chyba cos przeoczylem a staralem sie być uważnym :> :> :>

Opublikowano

:hi:

hehe widzę że z minuty na minutę coraz to ciekawszych informacji dowiadujecie sie co do tego grila :polew: :polew:

Opublikowano

No to już wiemy kto wygra przejażdżkę w bagażniku Bryniowozu :gwizdanie:

Opublikowano

Pije ktos coś?

Ja ma browarek, ale lajtowo tylko jeden bo jutro rano do Łodzi lecę

A kolejną nocke miłam ,,z bani" mój Fellipe ta w nocy zaczał ksałac i się dusić że o 1 w nocy jechałam z nim na pogotowie

Zastrzyk w pupę , leki i na szczęście jest OK

uła no to mieliście nie ciekawie! Dobrze że już jest ok!.

Ja piję bo mi smutno:( :(

Opublikowano

Ja nie piję, bo ten weekend był straszny. Opaliłem się petów jak bąk. W sumie to jakieś pół godziny temu wypaliłem ostatniego peta z Jarkiem. Od jutra koniec z tym świństwem (Bryniu, dołączasz do nas?). Jestem przepity, przepalony i przejedzony. Umiram... :sick3:

Ale zdjęcia zaraz wstawię. Dajcie mi niecałą godzinkę. :wink4:

Opublikowano

mnie sie własnie skonczył tyskacz ;(

Opublikowano

Witam wszystkiech Bryniu gril byl pierwsza klasa :good: a tego z tym bagarznikiem to ja juz nie pamietam :decayed:

Opublikowano

Tylko potrzebuje motywacji :wink4::

Jeśli jutro będziesz miała chęć na peta to dzwoń do mnie. Jak ja nie będę mógł rozmawiać to zadzwoń do Ozixa - myślę, że On jest na tyle oddany, że chętnie Cię wysłucha i wesprze. :wink4:

Napisałem to jak najbardziej poważnie. :th:

Jariko, witam w sieci. :wink4:

Opublikowano

Ja to juz wysiadam po tym weekendzie mam wszystkiego dosc a po papierosa to juz szybko nie siegne :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.