Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już mnie noga boli :polew:

pomasować?? :gwizdanie:

:hi:

W takim ze dzis nawaliliscie sporo stron.. :naughty:

47 minut 7 stron.. :tongue4:

my sie nie opier.....amy :polew:

no za jakiś rok będziemy mieli najwięcej postów :gwizdanie:

takich z sensem of kors :kox::polew: :polew:

z za***istym sensem :gwizdanie:

a nie :> ??

ja tam tu widzę sens :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj jakoś nie moge zlapać klimatu , sprawdze jutro jak wam poszlo BRYnoc

Opublikowano

Wszystko spi tylko Radom czuwa.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jutro się kurfa wszyscy musimy znieczulić bo Król nam nie popuści :naughty::kox:

Opublikowano

dawajta dawajta, mody śpią więc wolna amerykanka :polew:

no to zdejmuj spodnie :evil:

o rzesz kurfa ... nie to miałem na muśli oziu

k**wa, nie mogę dzieciaka aż obudziłem :polew:

Opublikowano

Wlasnie widze.. :naughty:

Brynia kwestia tylko taka: w jakim czasie..? :decayed:

nikt spać dzisiaj nie poójdzie jak 300 nie bedzie :polew:

to kim jest Tomaszu??

Opublikowano
  • Autor

idę zdjąć soczewki bo mi kurfa mgłą zachodzą i nie mogę pisać :polew:

Opublikowano

Wszystko spi tylko Radom czuwa.. :naughty:

a jak!!

takie są Radomskie klymaty!!

jutro się kurfa wszyscy musimy znieczulić bo Król nam nie popuści :naughty::kox:

Tobie na pewno coś popuszczę :gwizdanie:

Opublikowano

On ma dzisiaj wychodne...miał cięzki dzień :decayed:

Opublikowano

a sobie upuszczę :polew:

Opublikowano

a tak apropo sprzedam szyber dach do łodzi podwodnej są chętni??

Opublikowano
  • Autor

Tobie na pewno coś popuszczę :gwizdanie:

w takim razie naj......ię sie zanim po mnie przyjedziesz
Opublikowano

Wszystko spi tylko Radom czuwa.. :naughty:

a jak!!

takie są Radomskie klymaty!!

Nie wiem, bo nie bylem.. :naughty:

Opublikowano

idę zdjąć soczewki bo mi kurfa mgłą zachodzą i nie mogę pisać :polew:

nosisz soczewki? oZiX wie o tym? :polew:

Opublikowano
  • Autor

idę zdjąć soczewki bo mi kurfa mgłą zachodzą i nie mogę pisać :polew:

nosisz soczewki? oZiX wie o tym? :polew:

jutro wpadnę w okularach może mnie nie pozna :polew:
Opublikowano

Wszystko spi tylko Radom czuwa.. :naughty:

a jak!!

takie są Radomskie klymaty!!

Nie wiem, bo nie bylem.. :naughty:

to wpadaj wieczorkiem :wink4:

Opublikowano

On ma dzisiaj wychodne...miał cięzki dzień :decayed:

Nie przypominam sobie abym dał mu zezwolenie na odejście!

Jutro spotka go kara chłosty :bicz3: :bicz:

Tobie na pewno coś popuszczę :gwizdanie:

w takim razie naj......ię sie zanim po mnie przyjedziesz

spoko będziesz łatwiejszy :gwizdanie:

idę zdjąć soczewki bo mi kurfa mgłą zachodzą i nie mogę pisać :polew:

nosisz soczewki? oZiX wie o tym? :polew:

wiem i sam mam takie owo wynalazki w paczałkach!

idę zdjąć soczewki bo mi kurfa mgłą zachodzą i nie mogę pisać :polew:

nosisz soczewki? oZiX wie o tym? :polew:

jutro wpadnę w okularach może mnie nie pozna :polew:

Ciebie poznam i w ciemności!!

Po omacku!!

Jesteś taki męski :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

dziś wieczorem Radom się bawi :>

Opublikowano
  • Autor

Ciebie poznam i w ciemności!!

Po omacku!!

Jesteś taki męski :embarrassed:

to ja kurfa nie jadę
Opublikowano

UWAGA!!

Król mówi:

SPAĆ![br]Dopisany: 15 Maj 2009, 01:01_________________________________________________

Ciebie poznam i w ciemności!!

Po omacku!!

Jesteś taki męski :embarrassed:

to ja kurfa nie jadę

boisz się?[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 01:01_________________________________________________zajmę się Toba tylko wtedy jak mnie Kobitki nie będą chciały :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.