Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

macie spota w piątek :mysli:

mamy
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to macie czy nie bo jeden pisze ze jest a drugi że nie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

oZiO się dawno nie pojawiał więc sam nie wie :wink4:

Opublikowano

macie spota w piątek :mysli:

nie odwołany[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________kuredu Ty masz 2.0 tFSI>??

tak po programie na 270KM :decayed:

i jak się spisuje ?? bo właśnie sobie myślę że coś takiego bym chciał tylko że w Q :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 23:31_________________________________________________

oZiO się dawno nie pojawiał więc sam nie wie :wink4:

duchem zawsze jestem przy Tobie!!
Opublikowano
  • Autor

dzieki Królu :notworthy:

Opublikowano

rewelacja silnik ale quatro by się przydało przy takiej mocy

traci przyczepność nawet na 3 biegu przy 120km/h

i pali około 10L w mieście także całkiem przyjemnie

Opublikowano

rewelacja silnik ale quatro by się przydało przy takiej mocy

traci przyczepność nawet na 3 biegu przy 120km/h

i pali około 10L w mieście także całkiem przyjemnie

mój też potrafi sttracić na 3;P

dzieki Królu :notworthy:

wiesz dobrze że dla Ciebie wszystko :* młą![br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 23:36_________________________________________________Kuredu to opowiedz nam o sobie co robisz jak się masz jak Ci się żyje :blink:
Opublikowano
  • Autor

to wy se gadajcie a ja ide spać Bra Noc

Opublikowano

żyje mi się bardzo dobrze :naughty:

nie narzekam :wink4:

Opublikowano

to wy se gadajcie a ja ide spać Bra Noc

słodkich snów![br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________

żyje mi się bardzo dobrze :naughty:

nie narzekam :wink4:

no to fajnie[; a zawodowo co porabiasz?
Opublikowano

mam swoją firme

działam w poligrafi

etykiety, ulotki, itd

Opublikowano

mam swoją firme

działam w poligrafi

etykiety, ulotki, itd

o to spoko możesz mi się kiedyś przydać;P
Opublikowano

mam swoją firme

działam w poligrafi

etykiety, ulotki, itd

o to spoko możesz mi się kiedyś przydać;P

spoko - jak coś to dawaj znać - ceny i terminy mam najlepsze w kraju :naughty:

Opublikowano

a ten tutaj .... a szukam Cię wszędzie po całej polsce :gwizdanie:

Opublikowano

a no skoczyłem se do radomia bo fajna droga :naughty:

Opublikowano

to wpadaj w piatek jak bedziesz jeszcze do nas pod bille o godz 19stej

Opublikowano

a ten tutaj .... a szukam Cię wszędzie po całej polsce :gwizdanie:

ło tra było dać mi info na gg ja bym go znalazł ;)

a no skoczyłem se do radomia bo fajna droga :naughty:

noo wiadomo w RAodmiu fajnie jest :good:
Opublikowano

Radom fajne miasto ... byłem na statoilu :naughty:

Opublikowano

Radom fajne miasto ... byłem na statoilu :naughty:

najlepsza miejscówka w radomiu :kox:

Opublikowano

Radom fajne miasto ... byłem na statoilu :naughty:

a i to z Twojego zdjąłem sobie kołpaki :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:18_________________________________________________

Radom fajne miasto ... byłem na statoilu :naughty:

najlepsza miejscówka w radomiu :kox:

i tam najlepsza to jest na widoczku;) wjeżdżasz zna górkę i widzisz całe miasto z góry w nocy za***isty widok!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.