Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam dwa komplety na alu :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam dwa komplety na alu :tongue4:

masz kołpaki na alu :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mam dwa komplety na alu :tongue4:

no na śruby do opon przykrecone :kox:

Opublikowano

mam dwa komplety na alu :tongue4:

no na śruby do opon przykrecone :kox:

a Ty jeszcze nie w wyrku :mysli:

Opublikowano

mam dwa komplety na alu :tongue4:

no na śruby do opon przykrecone :kox:

a Ty jeszcze nie w wyrku :mysli:

człowieku zanim z Radomia do Poznania wróce to chwila minie :gwizdanie:

Opublikowano

człowieku zanim z Radomia do Poznania wróce to chwila minie :gwizdanie:

nie no tak :gwizdanie:

Opublikowano

OK skończyłem się uczyć idę spać dobranoc :hi:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:38_________________________________________________

mam dwa komplety na alu :tongue4:

no na śruby do opon przykrecone :kox:

a Ty jeszcze nie w wyrku :mysli:

człowieku zanim z Radomia do Poznania wróce to chwila minie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o uciekł Kuredu :cool1:

Opublikowano

nie spac zwiedzac :tongue4:

Opublikowano
:D WITAJ KRÓLOWO :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose::giveheart: widziałem jak wchodzisz na gg;P[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 07:26_________________________________________________ok idę się uczyć bo niedługo mam kolosa
Opublikowano

Witaj Królu :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

Kuredu przyjedzie na spota, a mnie nie będzie ;( ;( ;( ;( ;( ;(

ustawmy spota w wawie :):good:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 07:42_________________________________________________normalnie rozpłynąłem się od tych buziaków i jestem w niebie...
Opublikowano

widzisz masz ,,niebo na ziemi" :> :> :>

chyba na forum :gwizdanie: i sporadycznie na ziemi :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 07:46_________________________________________________jak się dzisiejszy dzień zaczyna?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 07:46_________________________________________________i zapowiada dziś środa więc pewnie lipa
Opublikowano

dzień spoko :> mam trochę pracy a potem lecę do Lubartowa w delegację :>

i zostajesz tam czy wracasz??
Opublikowano

no wracam, wracam :>

cudownie :!:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 07:52_________________________________________________już 10 :kox:
Opublikowano

Tomaszu dane wklepane :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

no to widzę jak fajnie pracujesz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 09:42_________________________________________________a i ciężko [;
Opublikowano

no co? obiecałam pomoc Tomkowi i zadanie wykonane :> :> :>

przynajmniej się mogłam jakos odwdzieczyć :> :>

znam milsze sposoby odwdzięczania się :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 09:49_________________________________________________i zawsze mówiłaś że męczą Cie w pracy i że dużo roboty tam masz a Ty po prostu Tomaszowi klepałaś :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

w pracy dużo pracy tez było, ale ja jestem szybka dziewczynka :tongue4:

ułą to chyba gorzej niż szybki facet :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 10:22_________________________________________________Witaj Kasiu :kwiatek:
Opublikowano

w pracy dużo pracy tez było, ale ja jestem szybka dziewczynka :tongue4:

jak szybka ? witajcie :hi:
Opublikowano

w pracy dużo pracy tez było, ale ja jestem szybka dziewczynka :tongue4:

jak szybka ? witajcie :hi:

szbsza niz moja a4 :evil: :evil: :evil:

to masz w sobie więcej jak 193 Kunie i 303 momentu dochodzenia :zemdlal: :zemdlal:
Opublikowano

Brynia Szybka >:quattro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.