Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu dane wklepane :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Fenkju. :notworthy:

Czy ja dobrze wyczytałem, że kurde zajedzie w piątek na spota?? :mysli:

Jeszcze nie wiem co u mnie z piątkiem, ale chciałbym być. :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brynia Szybka >:quattro:

znaczy że ma zaczep na 4 łapy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Brynia Szybka >:quattro:

znaczy że ma zaczep na 4 łapy :polew: :polew: :polew:

nie przeginaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 10:33_________________________________________________Bryniu musimy sie umowic co do odebrania wygranego zakladu przez Ciebie
Opublikowano

Brynia Szybka >:quattro:

znaczy że ma zaczep na 4 łapy :polew: :polew: :polew:

nie przeginaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 10:33_________________________________________________Bryniu musimy sie umowic co do odebrania wygranego zakladu przez Ciebie

ok iddę pa!
Opublikowano

Ozix, Ty zboczku. :decayed:

Opublikowano

witam :hi:

zaspałeś !!

Ozix, Ty zboczku. :decayed:

dopiero teraz się dowiedziałeś o tym??
Opublikowano

witam :hi:

zaspałeś !!

nie e :tongue4:

streczyciel poborca był rano i musiałem go ugościć :wallbash:

Opublikowano

dopiero teraz się dowiedziałeś o tym??

Nie - po prostu Ci o tym przypominam. :decayed:

Opublikowano

dopiero teraz się dowiedziałeś o tym??

Nie - po prostu Ci o tym przypominam. :decayed:

dzięki TATO!
Opublikowano

:hi: jak tam w radomiu

u nas wreszcie słonko świeci :>

Opublikowano
  • Autor

:hi: jak tam w radomiu

u nas wreszcie słonko świeci :>

u nas jara od rana :naughty:
Opublikowano

:hi: jak tam w radomiu

u nas wreszcie słonko świeci :>

u nas jara od rana :naughty:

u scyzoryków tez :decayed:

Opublikowano

Ukrop dziś jest, chodzę w sandałach. Czuje, że się dziś załatwię, bo mam trochę jeżdżenia po mieście i non stop muszę wsiadać i wysiadać z klimatyzowanego auta. Niestety nie mam na tyle silnej woli, żeby wyłączyć klime. :decayed:

Opublikowano

z tymi odwiedzinami Was w piętek to będę wiedział dziś wieczorem ostatecznie czy jadę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to daj znać bo u nas się ekipa wykrusza w ten piątek Królowa na baletach, Król Rysio :wink4: u warsawiaków sie zapodział, tomaszu cos nie wiadomo...

więc jak bedziesz jechał to reszta się jakoś zorganizuje :wink4:

Opublikowano

to daj znać bo u nas się ekipa wykrusza w ten piątek Królowa na baletach, Król Rysio :wink4: u warsawiaków sie zapodział, tomaszu cos nie wiadomo...

więc jak bedziesz jechał to reszta się jakoś zorganizuje :wink4:

no ja mam teraz naukę Panie:) ale może wpadnę jak nie w ptk to w sobote w piątek mi wymyślili zajęcia na uczelni o 15.30:D zdawanie dokumentacji do projektów uje!
Opublikowano

tomaszu cos nie wiadomo...

Już wiadomo. BĘDĘ W TEN PIĄTEK NA SPOCIE. :kox:

Opublikowano
  • Autor

tomaszu cos nie wiadomo...

Już wiadomo. BĘDĘ W TEN PIĄTEK NA SPOCIE. :kox:

:banan: :banan: :banan:
Opublikowano

tomaszu cos nie wiadomo...

Już wiadomo. BĘDĘ W TEN PIĄTEK NA SPOCIE. :kox:

pobawimy się w ... <- tu wstawić słowo której jest drażliwe dla poznaniaków :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.