Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo to chyba było głosowanie z terminem odraczającym.. Ale nie pamiętam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

RÓŻOWO MI :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 14:48_________________________________________________

no co różowy jesteś

jesteś !!! :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 13:17_________________________________________________stawiasz flachę

TOBIE nie tylko ;PPP[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 14:49_________________________________________________

Oziu gratuluję geju :decayed::naughty:

a kiedy było głosowanie bo przegapiłem ... k***a a miałem taki referat napisać :kwasny:

:hi: :hi: :notworthy: :notworthy: a dla Ciebie :dance::sexinbed: :sexinbed: :banan1: :banan1: :banan1:
Opublikowano

Ozix gratki

wreszcie masz kolor taki jaki lubisz najbardziej :naughty:

Opublikowano

Ozix gratki

wreszcie masz kolor taki jaki lubisz najbardziej :naughty:

:hi: :hi: dziękuje dziękuje Kolor jest przedni i do tego dostałem 4 z kolosa :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 15:30_________________________________________________musze się do niego przyzwyczaić :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 15:30_________________________________________________ok no to idę walczyć z autem :D[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 15:34_________________________________________________kurde nie mam kluczy jade na zakupy ;/
Opublikowano

Umyjta audiki to zrobimy zdjęcia :decayed:

Tomek (od cytyniaka) weźmiesz statyw ?

Jak by sie komuś chciało to vag by mi się przydał...

Opublikowano
  • Autor

kto dziś walczy ... :wink4:

Opublikowano

Ja niestety odpuszczę jutro mam mega imprezę w rodzinie urodziny bliźniaczek a tatuś chrzestny jestem to jutro w palnik dam na ostro :decayed:

Ale na spota wpadnę :>

Opublikowano

Oziek, kuffa, teraz wyglądasz jak prawdziwy PINKI. :kox: Gratuluję. :wink4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 23:18_________________________________________________Cienko tu dzisiaj..

Ale za to spot udany. kudłaty, miło było poznać. :th:

Dobranoc dzieci. :decayed:

Opublikowano

:siema:

kurfa netia mi padła.. :wallbash:

ale kara prawie 3 dni bez forum :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Witam Skarby :> :> :> :> :> :>

Było za***iście idziemy spać :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

no ładnie ładnie się królowa do 5 rano bawi :wink4:
Opublikowano

Też za kilka godz. jadę się pobawić... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

egzamin ok. Mozecie podpowiedziec gdzie w Rmiu kupie dywaniki samochodowe? Lacze sie przez kom, wiec nie wklejajcie linkow, tylko napiszcie adres. ;)

Opublikowano

w motoryzacyjnych np w ekonafcie

Opublikowano

kurfa ale pogoda :wallbash:

dobrze ze esp mozna wyłaczyc :kox:

Opublikowano

w motoryzacyjnych np w ekonafcie

Zapomniałem o Ekonafcie. :doh1:

Dzięki. :th:

Opublikowano

wyobraźcie sobie, że kloega który przyjechał wczoraj ,,uświetnić" naszą imprezę był z Radomia :polew: :polew: :polew:i miał na imię Tomek :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:, jak się o tym dowiedziałyśmy płakałyś ze śmiechu

Teraz Kaśka już nigdy nie będzie miała wątpliwości :polew: :polew:

O k**wa, czyli jednak Oziek do Was zawitał. :polew: :polew:

Opublikowano

A Tomek był na specjalne zamówienie :naughty:

Noo, takich rzeczy nie musisz tłumaczyć. :wink4:

Dobra, ja zaraz wyjeżdżam, bo też "zamówienie" na mnie czeka. :naughty:

Miłej soboty kochane dzieci. :buziak:

Opublikowano

Oziek, kuffa, teraz wyglądasz jak prawdziwy PINKI. :kox: Gratuluję. :wink4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 23:18_________________________________________________Cienko tu dzisiaj..

Ale za to spot udany. kudłaty, miło było poznać. :th:

Dobranoc dzieci. :decayed:

dzieki, również :cool1:

Opublikowano

kurfa ale pogoda :wallbash:

dobrze ze esp mozna wyłaczyc :kox:

dokladnie, mi prawie cały czas sie zapala, czasem na 4tym biegu :evil::cool1:

Opublikowano

czesc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.