Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka Skarby

600 poszła Barvo, Bravo Królu :>

ale mam zapierdol dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: normalnie już na zakrętach nie wyrabiam

no to przyczepności ;))

Kasiu, przyjedź na spota to poopowiadasz nam jak było na imprezie. :naughty:

Jeszcze jedna w ten weekend mnie czeka :naughty:

nie pomyl się przy ołtarzu :wink4:

a niech się pomyli przynajmniej się pośmiejemy :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kasiu, przyjedź na spota to poopowiadasz nam jak było na imprezie. :naughty:

Jeszcze jedna w ten weekend mnie czeka :naughty:

Oj tam, możesz to przecież przełożyć na inny termin. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

pierdła 600 tka i temat umarł :gwizdanie:

Opublikowano

spoko spoko :naughty:

budzić squad i jedziemy dalej :kox:

Opublikowano

no to lecimy z 700-ka :naughty:

Opublikowano

powiem więcej, własnie do domu wróciłam :gwizdanie

gdzie sie włóczysz ? a dziecko w domu płacze ;(
Opublikowano

Witojcie. Właśnie się upociłem na rowerze. :decayed:

Opublikowano

Bryń, od której jutro jesteś w domu?

Opublikowano

Brynia zapracowana z ciebie ostatnio dziewczyna [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:20_________________________________________________nawet sie zrymowało :>

Opublikowano

Tomaszu jutro mam ,,lajtowy" wyjazd bo tylko Tomaszów, Łódź, Piotrków wiec ok 16 juz powinnam być, może nawet wczesniej

Dobra, będziemy w kompakcie - zawitam u Ciebie ok 17:00.

Opublikowano

Łokej. Dobranoc dzieci. :)

Opublikowano

o dziś ja jestem pierwszy rano :)

Dobry :hi:

Opublikowano

o dziś ja jestem pierwszy rano :)

Panie, kope lat. :hi::wink4:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 08:24_________________________________________________Dżizys, nie ma co czytać.. :blink:

Pewnie już widzieli, ale za każdym razem jest śmiszne: :wink4:

http://www.youtube.com/watch?v=GIybWBvPPXI&feature=related

Opublikowano

byr :hi:

troche mi sie zaspalo :tongue4:

Opublikowano

troche mi sie zaspalo :tongue4:

Eee, dobrze jest. :decayed:

Opublikowano

miałem zacząć wstawać z rana :gwizdanie:

ale zamiast tego wstaje jeszcze później :decayed:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 11:53_________________________________________________ze sś:

Szkoła, nauczycielka pyta klase:

- Jesli pięć ptaków siedzi na płocie i zestrzelimy jednego z nich, to

ile zostanie?

Do odpowiedzi rwie się Jasiu:

- Żaden, pani profesor, na dźwięk strzału wszystkie odlecą.

- Poprawna odpowiedź to cztery, Jasiu, ale podoba mi się twój tok

rozumowania...

- To teraz ja zadam pani pytanie - mówi Jasiu.

- Na ławce siedzą trzy kobiety. Każda z nich je loda. Pierwsza

delikatnie oblizuje gałke, druga ssie go całymi ustami tworząc z loda

stożek, a trzecia odgyza jednym ruchem pół loda. Która z nich jest

mężatką?

Pani chwile się zastanawia i pewnym głosem odpowiada:

- Wydaje mi się, że ta, która ssie loda całymi ustami tworząc stożek.

- Poprawna odpowiedź brzmi: ta, która ma obrączke na palcu, ale podoba

mi się pani tok rozumowania...

:polew:

Opublikowano
:hi: wczoraj zasiedziałem się na spocie :polew: :polew:
Opublikowano

Kawał z lodami debeściak. :D

Opublikowano

:hi:

mam pytanko

dacie radę zrobić spota tak o 18:30 wyjątkowo bo bardziej mi pasuje a chciałem zajechać na godzinkę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.