Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

mam pytanko

dacie radę zrobić spota tak o 18:30 wyjątkowo bo bardziej mi pasuje a chciałem zajechać na godzinkę :naughty:

dla gości coś się wykombini :wink4:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

mam pytanko

dacie radę zrobić spota tak o 18:30 wyjątkowo bo bardziej mi pasuje a chciałem zajechać na godzinkę :naughty:

dla gości coś się wykombini :wink4:

pewnie

W najblizszy piatek zaczynamy spota o 18;30 bo mamy ,,gościa z Poznania"

nic mi o tym nie wiadomo :mysli: :mysli: a ja zrobiłem dziś dobry uczynek ;))
Opublikowano
  • Autor

... a ja zrobiłem dziś dobry uczynek ;))

wypuściłeś PINKIEGO z zaśmierdłego schowka :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

... a ja zrobiłem dziś dobry uczynek ;))

wypuściłeś PINKIEGO z zaśmierdłego schowka :polew: :polew: :polew:

nie [; koleś z pod Grójca wziął autostopowiczów do ww CI go okradli i napadli blablabla i podszedł do mnie na parkingu jak miałem odpalone auto i pyta czy mam może paliwo w bagażniki zaczął opowiadać swoją historię to mu pożyczyłem kasy na wachę bo nie miał jak wrócić do domu... już wrócił i przelał mi kasę która mu pożyczyłem i weź tu autostopowiczów w dzisiejszych czasach :bicz3: :bicz3: :bicz3: skończyłem swój projekt inżynierski [;
Opublikowano
  • Autor

... a ja zrobiłem dziś dobry uczynek ;))

wypuściłeś PINKIEGO z zaśmierdłego schowka :polew: :polew: :polew:

nie [; koleś z pod Grójca wziął autostopowiczów do ww CI go okradli i napadli blablabla i podszedł do mnie na parkingu jak miałem odpalone auto i pyta czy mam może paliwo w bagażniki zaczął opowiadać swoją historię to mu pożyczyłem kasy na wachę bo nie miał jak wrócić do domu... już wrócił i przelał mi kasę która mu pożyczyłem i weź tu autostopowiczów w dzisiejszych czasach :bicz3: :bicz3: :bicz3: skończyłem swój projekt inżynierski [;

:oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 16:21_________________________________________________mam nadzieję że jak ja bym tak miał też byś mi pomógł :decayed:
Opublikowano

Ty byś musiał zapracować na to pewną częścią swojego ciała albo paroma :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ten filmik nagrała mojego kumpla koleżanka jakiś czas temu :decayed: a teraz krazy po sieci :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

mam pytanko

dacie radę zrobić spota tak o 18:30 wyjątkowo bo bardziej mi pasuje a chciałem zajechać na godzinkę :naughty:

dla gości coś się wykombini :wink4:

pewnie

W najblizszy piatek zaczynamy spota o 18;30 bo mamy ,,gościa z Poznania"

dzięki bardzo :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

W najblizszy piatek zaczynamy spota o 18;30 bo mamy ,,gościa z Poznania"

postaram sie dotrzec przed 19 :wink4:

Opublikowano

to może i mi się uda :evil: :evil:

Opublikowano

W najblizszy piatek zaczynamy spota o 18;30 bo mamy ,,gościa z Poznania"

Damy radę. :th:

Opublikowano

W najblizszy piatek zaczynamy spota o 18;30 bo mamy ,,gościa z Poznania"

Damy radę. :th:

[; damy damy:D ja muszę przyjechać do Radomia spotkać się z elektrykiem co by mi porezał trochę w aucie :gwizdanie:
Opublikowano

co tu tak pusto :mysli:

Opublikowano

wstawać :bicz:

Opublikowano

no własnie nie wiem :gwizdanie:

czego nie wiesz to moze Ci powiem :gwizdanie:
Opublikowano

tempo za***iście siadło ;(

Opublikowano

dzisiaj spotkalem TOMASZU w szpitalu , pogadalismy troszku chwile , a ze malo pewnie kazdy troszku zapracowany i potem zmeczony [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:04_________________________________________________troche nuda na calym forum ogolnie , ni etylko u nas ja to dizsiaj z tego wszystkiego troche pobuszowalem na starym moim forum golfa tez chłopaki z naszego tam sie przewijaja[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________

Opublikowano

Dzięki Bryniu za duże litery dla mnie:) No moje tempo spadło ale za to praca poszła do przodu skończyłem projekt ;))

Opublikowano

puk puk, dobry wieczor :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.