Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzien dobry wszystkim :hi:

wczoraj bylem juz lekko niedysponowany :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzien dobry wszystkim :hi:

wczoraj bylem juz lekko niedysponowany :naughty:

dostałeś PW [;??

bede jutro na 100% i VAGa wezmę :)

to dobrze ;> dam Ci się zapiąć i sprawdzić czy wszystko jest ok i czy mam poduszki :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

to dobrze ;> dam Ci się zapiąć i sprawdzić czy wszystko jest ok i czy mam poduszki :gwizdanie: :gwizdanie:

OK, ale ciebie i pinkiego nie zapnę, tylko twojego złoma :wink4:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 11:32_________________________________________________a to ty w ogóle się wybierasz na wieś warszawiaku ... :gwizdanie:
Opublikowano

to dobrze ;> dam Ci się zapiąć i sprawdzić czy wszystko jest ok i czy mam poduszki :gwizdanie: :gwizdanie:

OK, ale ciebie i pinkiego nie zapnę, tylko twojego złoma :wink4:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 11:32_________________________________________________a to ty w ogóle się wybierasz na wieś warszawiaku ... :gwizdanie:

nie nie :bicz3: :bicz3: :bicz3: mnie zwagujesz a samochód możesz zapiąć w zapalniczkę :kox: :kox: :kox:

!!!!

i wracam na swoje ziemie moje Kochane Królestwo pozostawiając za plecami syfiastą ... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek dostalem ale wyslij mi jeszcze adres do wysylki :wink4:

Opublikowano

Tomek dostalem ale wyslij mi jeszcze adres do wysylki :wink4:

a kiedy wysyłasz bo nie wiem jaki adres podawać :gwizdanie:
Opublikowano

Tomek dostalem ale wyslij mi jeszcze adres do wysylki :wink4:

a kiedy wysyłasz bo nie wiem jaki adres podawać :gwizdanie:

jutro skladam zamowienie, tydzien czekam za flagami i zaczynam wysylke...

Opublikowano

niezle koles poszedl... debil do2 :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

do kwadratu to mało powiedziane.. Niezły jest..

Opublikowano

Wczoraj (tj. w środę) ok. godz 19:00 namierzyłem przy Neste na Grzecznarowskiego mały spot A3. :wink4:

d8b161218b80dac0.jpg

Opublikowano

A ta druga to chyba do VAGów przyjeżdża. :mysli:

Opublikowano

A ta druga to chyba do VAGów przyjeżdża. :mysli:

do nas czasami też jakaś zajedzie :kox:
Opublikowano

do nas czasami też jakaś zajedzie :kox:

Do nas to zajeżdża mokom czarną A3. :D

Opublikowano

do nas czasami też jakaś zajedzie :kox:

Do nas to zajeżdża mokom czarną A3. :D

no i co?[; wpier papier dostajesz Ty :P A później wkleję Ci zdjęcie które mnie zirytowało i weź powiedz o co w nim chodzi
Opublikowano
  • Autor

ok ide na egzam :gwizdanie:

łisz mi lak :>

Opublikowano
:hi::evil:
Opublikowano

:hi::evil:

witaj Prezesie :hi:

Opublikowano

:hi::evil:

witaj Prezesie :hi:

witaj :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.