Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jestem ale zaraz ide spać jutro o 8 następny egzamin :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozix więc ja piszę z nadzieją na nietykalność :>

Opublikowano

jestem ale zaraz ide spać jutro o 8 następny egzamin :)

z czego??
Opublikowano

no ja też się zaraz zawijam :cool1:

Opublikowano

trzeba się zawijać spać chyba :rolleyes:

zapraszam :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:56_________________________________________________cieniasy ja o 6 wstaje;P 6.15 wyjeżdżam z osiedla :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

jestem ale zaraz ide spać jutro o 8 następny egzamin :)

z czego??

licencję na wózki jezdniowe robię :decayed:
Opublikowano

jutro jak wparuje do księgowości to chyba kogoś sklepięęęę [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:57_________________________________________________

jestem ale zaraz ide spać jutro o 8 następny egzamin :)

z czego??

licencję na wózki jezdniowe robię :decayed:

tra było powiedzieć przywiózł bym Ci ze stadionu za 80pln ;P
Opublikowano
  • Autor

kasy nie ma

:naughty:

robisz za friko :wink4:

Opublikowano

kasy nie ma

:naughty:

robisz za friko :wink4:

dla Ciebie moge i za free[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:02_________________________________________________ :hi: Hej Kaśka
Opublikowano
  • Autor

kasy nie ma

:naughty:

robisz za friko :wink4:

dla Ciebie moge i za free[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:02_________________________________________________

jutro zrobisz :>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:18_________________________________________________za free :naughty:
Opublikowano

kasy nie ma

:naughty:

robisz za friko :wink4:

dla Ciebie moge i za free[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:02_________________________________________________

jutro zrobisz :>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:18_________________________________________________za free :naughty:

za free z gryzieniem :evil: :evil:
Opublikowano
  • Autor

lece spać :hi:

Opublikowano

dobranoc

Opublikowano

Dobranoc Gołąbeczki. :decayed:

Opublikowano

chyba sie spóźniłem :wallbash:

:tongue4:

do jutra :decayed:

Opublikowano

chyba sie spóźniłem :wallbash:

:tongue4:

do jutra :decayed:

No lekko się spóźniłeś. Ale za to mam nadzieję, że będziesz bił rekord... :decayed:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

witam :hi:

Witojcie, witojcie. :wink4:

Pamiętajcie robaczki, że spot dziś zaczyna się o 18:30. Musimy przyjąć gościa. Oziek, mam nadzieję, że wykąpałeś pinkiego?? :naughty:

Opublikowano

witam :hi:

Witojcie, witojcie. :wink4:

Pamiętajcie robaczki, że spot dziś zaczyna się o 18:30. Musimy przyjąć gościa. Oziek, mam nadzieję, że wykąpałeś pinkiego?? :naughty:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz2: :bicz2:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 07:30_________________________________________________

hejka Misiaczki :>

hejka!! :giveheart: :giveheart: :giveheart::rose: :rose: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::travolta:
Opublikowano

bry :hi:

No lekko się spóźniłeś. Ale za to mam nadzieję, że będziesz bił rekord... :decayed:

jaki rekord? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.