Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Toż Ona nam cały czas tu muczy...a mleka jak nie było tak nie ma :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

daj no mleka :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Podepniemy się i bedziemy ssać :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:13_________________________________________________Dobra idę w kimę bo głupoty do głowy przychodza :kox:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:14_________________________________________________oZiu , a co u Ciebie chłopaku?

Opublikowano

Michał przewaliłem wczoraj kierowcy i sobie 3 palce pociąłem i plastyki z szyn nie pasują no i dziś mi 2 razy zgasła padaka bo nie mogę się przyzwyczaić ;D a u Ciebie??[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:18_________________________________________________tęsknie za wami;) Jutro będę w Radomiu :) padakę zostawić i zabieram swoje stare autko w środę do ww i wracam w piątek :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:19_________________________________________________no i strasznei niedopieszczony jestem ;(

Opublikowano

A umnie po staremu, Brynia mnie troche molestuje ale jakoś daję radę :decayed: :decayed:

Spadam, do jutra

pa

Opublikowano

mnie też może po molestować :D[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:21_________________________________________________ja oszamie _szpagetti_ i też idę [;

Opublikowano

o zesz Ty...też bym zjadł :naughty:

kobieta Ci dogadza z jedzonkiem?

Opublikowano

No to już tam wskakuj w sexi koszulke nocną i do Ł :decayed:

dobra, teraz to już naprawdę spadam :wink4:

Opublikowano

czarna czarna będzie mi pasować pod pościel :D

MIchał sam se gotuje :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________Cześć KAŚK{A} :D

Opublikowano

Cześć Oziu. :hi:

Bry all :hi:

I ja tez spadam, dzisiaj tylko na chwilkę sie pojawiłam. :)

Opublikowano

OK to wskakuję w czarną i tez spadam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

do jutra Skarby :> :naughty:

Ozix, wpadaj do mnie w sobotę, zrobisz spagetti :gwizdanie:

;P w sobotę?? a Ł będzie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________no i czy masz z 1,5h wolnego i silnej woli czekania;D
Opublikowano

OK to wskakuję w czarną i tez spadam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

do jutra Skarby :> :naughty:

Ozix, wpadaj do mnie w sobotę, zrobisz spagetti :gwizdanie:

;P w sobotę?? a Ł będzie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________no i czy masz z 1,5h wolnego i silnej woli czekania;D

jak powiesz Ł że mu obiad ugotujesz to on już w nic nie będzie wnikał :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

:good: skarb normalnie:D hehe no to super się sobota zapowiada[; poganiamy się trochę :cool1:

Brynia ten koleś co od Ciebie kupi Twoje auto chce wsadzić tam gazz :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

witam RFS :hi:

Opublikowano

witam RFS :hi:

:hi: ale my spać idziemy :>[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:53_________________________________________________bry noc[;
Opublikowano

no ja też za chwilkę :evil:

Opublikowano

marka to chyba cytrołen?

Też. :wink4:

Opublikowano

czesc, mialem wczoraj imieniny :drunk: wiec musze sie troche ogarnąc

Opublikowano

elo najlepszego i Bryni zobaczysz jeszcze jak na gazie będzie latać :evil: :evil:

Opublikowano

spoko , dzięki ,nie robilem nic ,mam brata piotra i tradycyjnie jak co roku 29 czerwca walnelismy flaszke

Opublikowano

Hi

Ale się nie chce wstawać rano :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.