Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Siemano Panie. :hi:

Czy przyszedłeś pokazać nam siłę i zrobić miazgę?? :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ..... przyszedłem się przywitać :naughty:

Opublikowano

to flaszka na stół raz raz!!

Opublikowano

nie ..... przyszedłem się przywitać :naughty:

No bo już miałem dzwonić po chłopaków. :decayed:

Opublikowano

to flaszka na stół raz raz!!

a flaszaka z czym :mysli:

Opublikowano

a flaszaka z czym :mysli:

z wodą rozmowną ma się rozumieć. Bo tak to to nie mamy o czym rozmawiać... :D

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Bry :hi:

:bry:

Opublikowano

Koledzy, koleżanki, Królu oraz przecudowna Królowo :> :kwiatek: pytanko mam, miał ktoś moze doczynienia z tą firmą? http://www.autoszyby.net ??

Opublikowano

Bry Dzień

Na szczęście poniedzialek juz sie skończył :> :> :>

Ozix Tomaszu Jariko dzieki za odwiedziny

Oziu szkoda że nie zostales dłużej, fajne rozmowy psychologiczne nam się włączyły :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 07:37_________________________________________________Kaśka RFS Ci się nalezy na 120% , Korzeniowi chyba też :gwizdanie:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Witojcie. :hi:

emceem, zaglądałeś jeszcze do swojego samochodu?? :embarrassed:

Tomek u mnie w samochodzie nie ma i nie przypominam sobie żebyś wsiadał z aparatem do mojego samochodu :?: :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 10:08_________________________________________________

Koledzy, koleżanki, Królu oraz przecudowna Królowo :> :kwiatek: pytanko mam, miał ktoś moze doczynienia z tą firmą? http://www.autoszyby.net ??

możesz śmiało jechać (nord glas 350 zł , securit 450 zł), jeśli chodzi o szyby to też na traugutta (nord glass 290 zł) i warszawskiej w auto fenix (ja tam ostatnio wymieniałem Pilkington 410 zł) :good:
Opublikowano

Witojcie. :hi:

emceem, zaglądałeś jeszcze do swojego samochodu?? :embarrassed:

Tomek u mnie w samochodzie nie ma i nie przypominam sobie żebyś wsiadał z aparatem do mojego samochodu :?: :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 10:08_________________________________________________

Koledzy, koleżanki, Królu oraz przecudowna Królowo :> :kwiatek: pytanko mam, miał ktoś moze doczynienia z tą firmą? http://www.autoszyby.net ??

możesz śmiało jechać (nord glas 350 zł , securit 450 zł), jeśli chodzi o szyby to też na traugutta (nord glass 290 zł) i warszawskiej w auto fenix (ja tam ostatnio wymieniałem Pilkington 410 zł) :good:

No właśnie dzwoniłem do nich i za całość chcą 350 zł. TO bede musiał tam podjechać skoro mowisz ze jest ok. Zadowolony jestes??

Opublikowano
  • Autor

Witojcie. :hi:

emceem, zaglądałeś jeszcze do swojego samochodu?? :embarrassed:

Tomek u mnie w samochodzie nie ma i nie przypominam sobie żebyś wsiadał z aparatem do mojego samochodu :?: :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 10:08_________________________________________________

Koledzy, koleżanki, Królu oraz przecudowna Królowo :> :kwiatek: pytanko mam, miał ktoś moze doczynienia z tą firmą? http://www.autoszyby.net ??

możesz śmiało jechać (nord glas 350 zł , securit 450 zł), jeśli chodzi o szyby to też na traugutta (nord glass 290 zł) i warszawskiej w auto fenix (ja tam ostatnio wymieniałem Pilkington 410 zł) :good:

No właśnie dzwoniłem do nich i za całość chcą 350 zł. TO bede musiał tam podjechać skoro mowisz ze jest ok. Zadowolony jestes??

chcesz przyciemnić czy wymienić :?:

jak przyciemnić to na Osiowej jest gościu który niezłą robotę robi

Opublikowano

Przyciemnic.. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 10:54_________________________________________________Masz na niego jakiś namiar? I jakaś cene? Przed chwilą dzwoniłem w Warszawie do jednego zakładu to krzyknał bagatela.. 1600 zł :D

Opublikowano
  • Autor

Przyciemnic.. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 10:54_________________________________________________Masz na niego jakiś namiar? I jakaś cene? Przed chwilą dzwoniłem w Warszawie do jednego zakładu to krzyknał bagatela.. 1600 zł :D

dzwoniliśmy ostatnio na tą Osiową powiedział 350 zł za całość - 048-331-19-12
Opublikowano

To chyba do Was zawitam któregoś pięknego dnia.. :D

Opublikowano

:bry:

:hi:

Opublikowano

Tomek u mnie w samochodzie nie ma i nie przypominam sobie żebyś wsiadał z aparatem do mojego samochodu :?: :mysli:

No cóż, kaszana.. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Tomek u mnie w samochodzie nie ma i nie przypominam sobie żebyś wsiadał z aparatem do mojego samochodu :?: :mysli:

No cóż, kaszana.. :kwasny:

to nawet nie sprawdziłeś czy go masz w samochodzie, przed wyjazdem :?: :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.