Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wujek looknij jak możesz :notworthy:, pisałem do gościa o nr VIN to sobie sprawdzę

fury juz nie ma :gwizdanie:

ponoć poszła od razu :kwasny:

nie dziwie się, za taką cenę :cool1:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 13:28_________________________________________________ja raczej nie dotrę, za dużo roboty wziąłem na południe :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie dziwie się, za taką cenę :cool1:

koleś cos mówił ze było 2 mało co sie nie pobili :naughty:

czasami ma takie hity właśnie, ładne i tanie :cool1:

a ty swojego sprzedajesz? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie dziwie się, za taką cenę :cool1:

koleś cos mówił ze było 2 mało co sie nie pobili :naughty:

czasami ma takie hity właśnie, ładne i tanie :cool1:

a ty swojego sprzedajesz? :mysli:

właśnie, zastanawiam się :gwizdanie:
Opublikowano

E46 jednak odpuszczam

jedziemy po E36 - trzymać kciuki :kox: :kox: :kox:

dla uspokojenia- Jariko i Tomaszu jadą z nami, żeby w razie potrzeby wylać mi kubeł zimnej wody na łeb :gwizdanie:

to i tak za mało :D[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 15:07_________________________________________________
jest "ik"
Opublikowano

Sory że nie dojechałem dopiero z wawy wrodziłem... Jak by ktoś jeszcze nie miał zdjęc to pewnie jutro wrzucę na A4klub

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

zrobilem sam dzisiaj spota :cool1: wypilem we fregacie browca i pojechalem do domu a i pogadalem z jedna kumpela :good:

Opublikowano

Jak my jesteśmy to ciebie nie ma i odwrotnie :kwasny: Bryńka podobno furaka zakupiła :evil:

Opublikowano
  • Autor

ja właśnie skończyłem malować balkon :decayed:

Opublikowano

Bry :hi:Bryńka wraca z brynią :D

Opublikowano

Jak my jesteśmy to ciebie nie ma i odwrotnie :kwasny: Bryńka podobno furaka zakupiła :evil:

chyba cos ci sie pomyliło ja jestem co tydzien w przeciwienstwie do Ciebie
Opublikowano

kupilas BEEMDABLJU

Opublikowano

Kolejka do przejażdżki

1.Adrian Matracki

2.

Opublikowano

Kolejka do przejażdżki

1.Adrian Matracki

2.

króciakami nie jeżdżę
Opublikowano
  • Autor

Yes Yes Yes mamy RWD w klubie

ja pier**le, ale wiocha :shocked::tongue4:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:02_________________________________________________poprzednie 1,8TQ ma gaz, też wiocha
Opublikowano

Jarek z Brynia upalaja nowy zakup, a Ukcio i ja ich eskortujemy. Autko bajka, taki typowy klasyk. Jechalismy po bete do wsciekania sie, a kupilismy lalke do lansu. :kox: Czekam tylko na kolejke do upalania. :)

Opublikowano
  • Autor

co się tu k**wa dzieje :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:03_________________________________________________wypisuje się :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.