Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma co ukrywać - do sportowej jazdy bardziej się nadaje BMW. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bądzcie grzeczni :evil:

Będziemy. :rolleyes:

Patrzta jaki kox. Jak se kupie E30 to właśnie tak ją stuninguję: :kox:

e30_346_e60.jpg

TUNING A'LA WOŁGA...

:D

Opublikowano

Bry Wieczór

ale dzień zapier...lu - masakra :shocked:

jutro jadę nad morze ( wparwdzie w delegację, ale.... :gwizdanie:) bądzcie grzeczni :evil:

ni cholery !! a kiedy wracasz??[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 21:41_________________________________________________tomaszu jak tak zrobisz samochód to weź nie przyjeżdżaj nim na spota :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

No k**wa, nie żartowałem. Chcę, żeby moja E30 wyglądała tak:

43160_w495.jpg

:D

Doczytujcie posty do końca... :wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 21:46_________________________________________________Oo, ta jest lepsza:

Wozila_buraki_file_JPG_2948736.JPG

A ta/ten najlepszy:

2_158263369_IMG_5711_.jpg

:naughty:

Opublikowano

Ale jak bede zmieniał to na 735, albo 740 bo mi sie marzy.. :D

E38 :mysli:

Kuźwa niby klub A4 a modelami BMW sypią prawie jak grypsami na warszawskim.

Ale faktycznie, najładniejsze BMW 7 do roku 2001 ;)

Opublikowano

Korzeniu co się dziwisz przecież Radom to Dres Town:D

Opublikowano

:bry:

Korzeniu co się dziwisz przecież Radom to Dres Town:D

nie wszyscy sa ze stolicy 3 pasków :tongue4:

Opublikowano

a tobie Ozix cos nie odpowiada ze z radomia jestes , ze tak nasmiewasz sie z tego miasta , a to w warszawce mniej myslisz ze jest dresow :naughty:

Opublikowano

a tobie Ozix cos nie odpowiada ze z radomia jestes , ze tak nasmiewasz sie z tego miasta , a to w warszawce mniej myslisz ze jest dresow :naughty:

:P no nie znoszę tego miasta :gwizdanie: :gwizdanie:

odzim biorąc pod uwagę ile ludzi mieszka w wawie a ile w Radomiu [; to procentowo więcej dresów jest w RAdomiu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ta....... , a pracujących dresów napewno jest wiecej w warszawie oczywiscie procentowo :polew: :polew: :polew: bo u nas bezrobocie

Opublikowano

Nie róbta obory. :doh1: :decayed:

Opublikowano

i kto to mówi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MUUUUU. :kox:

Opublikowano

MUUUUU. :kox:

muczysz jak krowa!! Mleko tez dajesz jak Krowa??
Opublikowano

Mleko to Ty masz pod noskiem kochasiu. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

znowu sobie słodzicie chłopaki :naughty:

Opublikowano

znowu sobie słodzicie chłopaki :naughty:

musi co bedze :naughty:

Opublikowano

Ale jak bede zmieniał to na 735, albo 740 bo mi sie marzy.. :D

Siódemki są ładne, ale nadają się tylko do podróżowania lub niedzielnego lansu. :wink4:

bmw_7_e38_06.jpg

A gdzie mi sie spieszyć?? Nie ciągnie mnie juz palenie gumy.. No chyba ze motorkiem ;D

Podoba mi sie "7" Bo jest duża taka majestatyczna, jak to brynia powiedziala "rządówka". Nie chodzi przecież o to by pierwszym spod światel wystartować, a szybko ze średnią min 120 dotrzeć na miejsce ;D[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 10:30_________________________________________________Tylko dać jej duze faje fele i nic wiecej nie potrzeba.. :>

Opublikowano

MoorPH, każdy ma inne potrzeby. Rozmawialiśmy o sportowej jeździe i dlatego był temat trójek, a Ty wyjeżdżasz z siódemką. :>

Opublikowano

Pany wymyślcie Asi temat artykułu [; co wam się nie podoba podoba czy coś coś was denerwuje blablabla raz myśleć burza mózgów ;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.