Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kur.wa ale przeziębiony jestem :kwasny:

a myślałem że opalony :naughty:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

opalony to swoją drogą, 8 dni miałem szagmy...załatwiłem się wczoraj w Garbatce, grill, piwo, dziewczyny.... :wink4:

Opublikowano

Niezły ten czarny audik tylko szkoda tych zarysowanych drzwi :kwasny:

Opublikowano

Niezły ten czarny audik tylko szkoda tych zarysowanych drzwi :kwasny:

oj tam...ciekawe za ile by go oddał :mysli:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 21:04_________________________________________________Łojoj, właśnie zobaczyłem to, co kupiła Brynia ;([br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 21:49_________________________________________________odzim , tutaj masz ładną sztukę, drogo trochę ale wiesz, byś miał Q , co prawda nie 1.8TQ ale Q :evil:

http://www.blocket.se/ystad/Audi_A4_quattro_Tdi_22187449.htm?ca=11&w=3

Ale Ty chyba potrzebujesz Avanta....

Opublikowano

Jutro na Automobilklubie po 11-stej :>

Zaspałem. ;(

Jariko jedzie...

Opublikowano

Dzisiaj zapraszam do mnie na 18;30 na ciasto :) i szampana :>

Dobra! :th:

Opublikowano

Dzisiaj zapraszam do mnie na 18;30 na ciasto :) i szampana :>

z okazji
Opublikowano

Dzisiaj zapraszam do mnie na 18;30 na ciasto :) i szampana :>

Dobra! :th:

Hehe Tomasz zawsze chętny :decayed:

Opublikowano

BRY dzien :hi: wszystkim :kox:

Opublikowano

Brynia [; nie kłam ja wiem z jakiej okazji nas zapraszasz:D

Opublikowano

Nie z jakiej okazji tylko w jakim celu... Ona chce nasz wszystkich upić i polatać sobie naszymi audikami bo beta sie już znudziła :decayed:

Opublikowano

Brynia wszystkiego naj :good:

Rozwaliłaś już jakąś muchę na bocznej szybie? :kox:

Opublikowano

Było miło, było grubo, idę spać. Dobranoc. :kox:

Opublikowano
  • Autor

wróciłem do domu, idę spać :naughty:

Opublikowano

Wsiadać czy nie wsiadać, oto jest pytanie. :mysli:

Opublikowano

jak patrzyłam rano na ilość pustych butelk- to NIE WSIADAĆ :gwizdanie:

zwłaszcza że mieszanka była wybuchowa :kox:

Już nigdy więcej nie piję w niedziele. :wallbash:

A tak BTW to czy to... :kox:

BMW_E30__nadchodzi_nowy_zawias_by_besmusk.jpg

Opublikowano

yrB wszystkim :hi:

Brynia juz wrócilaś z urlopu??

Mam dla Ciebie fajne zdjęcie różowej BieMdablju ;p tylko muszę z tel zrzucić a czasu nie mam..

Opublikowano

jak patrzyłam rano na ilość pustych butelk- to NIE WSIADAĆ :gwizdanie:

zwłaszcza że mieszanka była wybuchowa :kox:

Już nigdy więcej nie piję w niedziele. :wallbash:

A tak BTW to czy to... :kox:

BMW_E30__nadchodzi_nowy_zawias_by_besmusk.jpg

a kto teraz to posklada :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

nie bój, nie bój dadzą radę :>

Opublikowano

po nieładzie w jakim jest rozlozone to miałbym watpliwości :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.