Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odzim to kiedy opijamy dzieciaka??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fura wczoraj rano przyjechała, a dziś sprzedałem :>,

WOW, to się nazywa interes. :wink4:

Opublikowano

Był ktoś może na "Bękartach wojny" ? A może ktoś idzie, chetnie bym się przeszedł a samemu mi sie nie chce :decayed:

Opublikowano

Był ktoś może na "Bękartach wojny" ? A może ktoś idzie, chetnie bym się przeszedł a samemu mi sie nie chce :decayed:

ja chętnie jak wrócę ;)
Opublikowano
  • Autor

Był ktoś może na "Bękartach wojny" ? A może ktoś idzie, chetnie bym się przeszedł a samemu mi sie nie chce :decayed:

może jutro jak będzie nas dwóch na spocie :> :wink4:
Opublikowano

oZiU, to gdzie Ty jesteś?

może jutro jak będzie nas dwóch na spocie :> :wink4:

romantyczny spot...we dwóch w kinie...buuuhahahah :polew:

Opublikowano
  • Autor

oZiU, to gdzie Ty jesteś?

może jutro jak będzie nas dwóch na spocie :> :wink4:

romantyczny spot...we dwóch w kinie...buuuhahahah :polew:

nie to miałem na myśli ... :polew:
Opublikowano

nie to miałem na myśli ...

doprawdy? :polew:

Opublikowano

ja jutro wpadne na spota , moze ktos w koncu z was przyjedzie :>

Opublikowano
  • Autor

ja jutro wpadne na spota , moze ktos w koncu z was przyjedzie :>

ty to siedź z żoną i dzieckiem :wink4:
Opublikowano

Ja mam zamiar się wybrać...i pogratulować tatusiowi osobiście :naughty::wink4: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:52_________________________________________________

ty to siedź z żoną i dzieckiem

wręcz przeciwnie, dawaj z juniorem, niech się dzieciak przyzwyczaja do zapachu palonej gumy z beemek :>

Opublikowano
  • Autor

Ja mam zamiar się wybrać...i pogratulować tatusiowi osobiście :naughty::wink4: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:52_________________________________________________

ty to siedź z żoną i dzieckiem

wręcz przeciwnie, dawaj z juniorem, niech się dzieciak przyzwyczaja do zapachu palonej gumy z beemek :>

:good::naughty:
Opublikowano

no jest nas trzech , w kazdym z nas inna krew hehehe

Opublikowano

:hi: BRY

w piąteczek :dance:

Opublikowano

Ja nie pije, ale mogę być Twoim driverem :naughty::decayed:

Opublikowano

super :kox: :kox: :kox: :>

tylko musisz trochę wypić tego piffka, bo ja na jedno oko patrze, tak ze może być fajna jazda :kox:

Opublikowano

dobrze że na jedno oko patrzysz to może się nie przestraszych albo nie zauwazysz mojego koloru włosów :gwizdanie:

widziałem na fotce, nie jest tak źle, chyba że już są inne :wink4:

Opublikowano

No to miłego spota gołąbeczki. :>

Opublikowano

No miło się zapowiada :rolleyes::decayed:

Opublikowano

No miło się zapowiada :rolleyes::decayed:

Kino, piwko, Ozio... Szkoda, że mnie nie będzie. :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.