Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikt nie zauważy. :decayed

tez tak myślę :wink4:

:kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 09:06_________________________________________________

wuju nie martw się ;> Mało masz samochodów z częściami w innym kolorze ??:P lotki nei zauważą ;Pza mała:D

w Polsce tylko nieliczne sa całe w 1 kolorku :gwizdanie:

zresztą mój tez jest w 2 przynajmniej ale czarny to tak nie widać :kox::polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

podobno trzeba dobić do 1000 ??? w jakim celu ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wtedy pojawi się Lisiczka i Brynia1 :kox:

Opublikowano

:hi:

podobno trzeba dobić do 1000 ??? w jakim celu ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Pojawi Ci się ciekawy filmik na ekranie. Nie pytaj jak to działa... :D

Opublikowano

To juz lepiej szukaj Michelin Alpin, bardzo dobre oponki :good:

mam Alpin A3 w samochodzie starych trochę sie na nich pobujałem i złego słowa nie powiem :good:

niech ktoś weźmie VAG na spot bo musze przestawić cos w module komfortu tylko jeszcze nie wiem co :gwizdanie:

Opublikowano

ozix tak 15 beda lepsze ale na super sniegu ktory u nas w miastach nie wystepuje ,jak chcesz cos fajnego na zime i w rozsadnej cenie to wez te sa super na błoto posniegowe i na mokra nawierzchnie i sa ciche , kupowalem szwagierce tu masz link jak wypadły na tescie w adac http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Winterreifen/195_65_R15T/tab.asp?ComponentID=229299&SourcePageID=229332

a tu gdzie je kupic w dobrej cenie http://www.ceneo.pl/698904

a tu najlepsze opony w tej kategorii http://www.ceneo.pl/710243

Opublikowano

Pojawi Ci się ciekawy filmik na ekranie.

wtedy pojawi się Lisiczka i Brynia1 :kox:

Zaczynam powoli kleic fakty :mysli:

Tomek wie co będzie..tylko trzyma wszystkim w głębokich emocjach :naughty::decayed::cool1:

Opublikowano

ostatnio za 1 post chyba na 800 były kajdanki z puszkiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kto się dziś melduje ... :gwizdanie:

Opublikowano

ja sie malduje ;P patologia jest od przejazdu przy oczyszczalni na drodze na Brzuze do wysokości urzędu skarbowego 40 minut :P do Aśki godzina czydzieści:P patologia[;

Opublikowano
  • Autor

ja wyjeżdżałem z warszawskiego do kozienickiego 30 minut

Opublikowano

lajf na nananaa;P

Opublikowano

i ja wpadne ale o 20 00 ,musze dzieciaka wykapać

Opublikowano

Kurde, nie wiem czy przyjadę. Do wtorku muszę się uwinąć z pracą.

Opublikowano
  • Autor

Kurde, nie wiem czy przyjadę. Do wtorku muszę się uwinąć z pracą.

:mysli: byłeś :naughty:
Opublikowano

Kurde, nie wiem czy przyjadę. Do wtorku muszę się uwinąć z pracą.

:mysli: byłeś :naughty:

Nie mogłem się powstrzymać. Miał być wujo, więc nie chciałem dać plamy. :decayed:

wuju, powiem Ci, że bardzo mi dziś zaymponowałeś. :kox:

Opublikowano

dobrze ze mcm nie walnoles w dupala tego matiza :kox:

Opublikowano

dobrze ze mcm nie walnoles w dupala tego matiza :kox:

coś nie ominęło :D??
Opublikowano

ta jak sie rozjezdzalismy juz na swiatlach na wernera , ja spojrzalem na mcm-a zebymu machnac on na mnie i machnal a przed nim autko zahamowało nagle dobrze ze dłuzej nie patrzył sie w lewo bo by bylo ;(

Opublikowano

a to dlatego emceem mnie później nie widział. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.