Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie kolega coś gadał mi, że 13 kwietnia jest jakiś spot VAG-ów w Radomiu.

Wie ktoś coś więcej o tym?

sie ma na fejsie czytałem o tym ale nie mogę teraz znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Kwinto69, jak byś znalazł to daj znać, chcemy wybrać się z chłopakami z Iłży kilkoma furami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Beemka - chciałoby się powiedzieć - FULL OPCJA i PEŁEN WYPAS. :decayed:

jeden bułgar z tagu koło mnie ma b6 i znaczki fachowo doklejone na drzwiach ale nie mogę go ustrzelić bez przypału:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Kwinto69, jak byś znalazł to daj znać, chcemy wybrać się z chłopakami z Iłży kilkoma furami :decayed:

Mam :decayed:https://www.facebook.com/events/732174136814454/

czym podlecicie? jak coś:hi:

zapodaj jakie foto swojego:whistling:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

polatał by na takich Felgi PORSCHE TWISTS - RANT gotowy komplet do VW/MRC - Opony + Adapter Radom :jerk:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

Kuba nadal tylna lampa nie świeci:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie i Panie z uprzejmym zapytaniem czy ktokolwiek może coś powiedzieć na temat komisu o nazwie: KRET-CAR WARSZAWSKA 162/2, 26-600 Radom? Jest tam kilka egzemplarzy, które potencjalnie mnie interesują, z tym, że nie wiem czy warto deptać te kilkaset km. Będę wdzięczny za jakiekolwiek info. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają tam dużo audi , chyba najwięcej w całym R-miu , jednak raczej nic dobrego tam nie znajdziesz, oglądałem tam komuś B6 , opis bajka, w rzeczywistości miało sporo mankamentów,a koleś z komisu to łgarz pierwsza klasa. Podrzuć link co Cię interesuje, mogę tam zajechać bo codziennie tamtędy jeżdżę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Też tak podejrzewałem, że śmierdzi ten temat. Jakbyś mógł zerknąć na ten egzemplarz, to byłbym zobowiązany: Audi A4 28900.00 PLN. Radom - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Ewentualnie jeszcze to w quattro Audi A4 27900.00 PLN. Radom - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisami z Warszawskiej nawet sobie głowy nie zawracaj, nie będę tłumaczył dlaczego, ale nie warto.

Kolega ma racje właściciele łgają jak mogą i liczą na to, że ktoś łyknie haczyk. Wiem co mówię.:wink:

Kwinto69 nie mogę Ci wysłać wiadomości na PW, dzięki za link. Myślę, że jak się uda to zawitamy ekipą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisami z Warszawskiej nawet sobie głowy nie zawracaj, nie będę tłumaczył dlaczego, ale nie warto.

Kolega ma racje właściciele łgają jak mogą i liczą na to, że ktoś łyknie haczyk. Wiem co mówię.:wink:

Kwinto69 nie mogę Ci wysłać wiadomości na PW, dzięki za link. Myślę, że jak się uda to zawitamy ekipą :decayed:

:hi:spoko odebrałem

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

Jedyne co mnie powstrzymuje na zapodanie baloników lata to ekipa ocieplająca 3 wieżowce na raz obok mnie wygląda jak by śnieg spadł, nie wspomnę co się dzieje w nawiewie w aucie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie te BEXy patrzyłem , generalnie niebieskiego ale szarego też obleciałem, malowane dziady dookoła, w srodku jebie chemią tak że pranie było ostre. Jak tam byłem to zdejmowali z lawety auta, dopiero wtedy można zobaczyć co naprawdę przywożą,łachy straszne, czekam aż wystawią audi TT j**nięte z przodu , czarne 2002r , pewnie będzie bezwypadek Swiss :facepalm: ogólnie odradzam , szkoda czasu i nerwów na prymitywów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego serdecznie za pomoc i chęci! Fakt, faktem, że zawsze stroniłem od komisów, mieszkając kilka lat w Gnieźnie (zagłębie komisów w WLKP) naczytałem się i naoglądałem mnóstwa przekrętów. Więc upewniłeś mnie w przekonaniu, że nie warto sobie głowy zawracać. Niestety BEX`a ciężko jest znaleźć, ale jak widać poszukiwania będą musiały trwać dalej. Raz jeszcze dzięki za pomoc! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka potrzebuje dobrego diagnostę w Radomiu co mi potwierdzi tezę o tym że wtryski padają sprawa wygląda tak że auto nie chce mi odpalać trzeba go dłużej kręcić ale tylko jak się nim pojeździ trochę zgasi i poczeka z 15 min i tylko w tedy jest ten objaw jak jest zimny to pali normalnie tak samo jak sie go po jedzie zgasi i zapali w ciągu 2 min jest ok dodam że podczas jazdy nic się nie dzieje na kompie nie ma żadnych błędów podobno tak twierdzi mechanik stwierdził że zmienił dawkowanie paliwa przy rozruchu że pokazuje mu niby że coś z tym jest nie tak i że to miało pomóc ale kicha jest i mówi że to wtryski na pewno ale chciałbym to potwierdzić .Jest jakiś zaufany typek w Radomiu który zna się na rzeczy i to stwierdzi?? ewentualnie w Wawie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę że zmiana map by tu pomogła, w R-miu nie wiem czy ktoś to ogarnia , w Wawie jest kilku speców , Rogal na Mineralnej , Masters, i forumowy kolega o nicku Spanky w Otwocku bodajże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal!!

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

https://www.facebook.com/VWAUDI.de/photos/a.170877269787087.1073741828.169737153234432/225328384341975/?type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem ci tak. Mialem audi 80 1.9d i sporo sie w internecie dowiadywalem na temat diesla. Na zimnym palil na dotyk a jak sie zagrzal bylo ciezko. Pompa wtryslowa szwankowala. Wymienilem i po klopocie. Moze pompa moze wtryski. D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ustawił sie obok mnie b 6 pod m1 w piątek?:hi:ramki klubowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka potrzebuje dobrego diagnostę w Radomiu co mi potwierdzi tezę o tym że wtryski padają sprawa wygląda tak że auto nie chce mi odpalać trzeba go dłużej kręcić ale tylko jak się nim pojeździ trochę zgasi i poczeka z 15 min i tylko w tedy jest ten objaw jak jest zimny to pali normalnie tak samo jak sie go po jedzie zgasi i zapali w ciągu 2 min jest ok dodam że podczas jazdy nic się nie dzieje na kompie nie ma żadnych błędów podobno tak twierdzi mechanik stwierdził że zmienił dawkowanie paliwa przy rozruchu że pokazuje mu niby że coś z tym jest nie tak i że to miało pomóc ale kicha jest i mówi że to wtryski na pewno ale chciałbym to potwierdzić .Jest jakiś zaufany typek w Radomiu który zna się na rzeczy i to stwierdzi?? ewentualnie w Wawie pozdrawiam

Kondzik jeśli chodzi o wtryski i pompy to możesz spróbować u Szmita w Zakrzewie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...