Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Aha, no właśnie. To może w ramach spota spotkamy się i oddamy krew?
nie da rady bo na spocie pijemy zawsze -zapomnialeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocczytaj sobie- http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/wybor-cb-radia-13179/

generalnie starsze modele Unidena 520 są dobre ale nie mają homologacji i ponoć można mieć problemy w razie gdyby ktoś zechciał Cię skontrolować, ja używam starego Midlanda Alan 100+ i jestem zadowolony,radio ma już kilka ładnych lat i działa bezproblemowo,ale to jest dosyc stary model,nie wiem czy jeszcze dostępny na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocczytaj sobie- http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/wybor-cb-radia-13179/

generalnie starsze modele Unidena 520 są dobre ale nie mają homologacji i ponoć można mieć problemy w razie gdyby ktoś zechciał Cię skontrolować, ja używam starego Midlanda Alan 100+ i jestem zadowolony,radio ma już kilka ładnych lat i działa bezproblemowo,ale to jest dosyc stary model,nie wiem czy jeszcze dostępny na rynku.

ja mam unidena PRO 510 xl, tego co stracił homologacje, mam go już ok 6 lat, zalety sa takie że działa bez zarzutu i jest mały,.

z tego co wiem prawo nie działa wstecz, i starsze modele mozna uzywac bezproblemowo, nie wolno ich nowych sprzedawać,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy to tak do końca jest z tym legalnym używaniem, ktoś pisał chyba własnie w tym temacie ktory podsłałem ze mial kontrolę i radio zarekwirowali. ja to bym to olał i poszukał używanego starego Unidena:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi Widzę że te Uniden sa w cenie na allegro powyżej 400 zł myślałem o czymś tańszym trzeba zakupić cb by odłożyć na bixy :wink:, a jak to wygląda z tym strojeniem? Maiłem się przejść do punktu co zakładają ale zapomniałem koło wiaduktu pod 118 na żeromce. Był tam kto może?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie tam strojenie , to tylko taki wymysł zakładajacych , ja to samo radio do róznych aut zakladam i normalnie działa jak w tym pierwszym niby zestrojonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden wymysł,stroisz radio do anteny po to żeby nie zjarać końcówki mocy. kiedyś w taki sposób uwaliłem właśnie radio,podłączyłem do anteny bez sprawdzenia SWR i końcówka mocy powiedziała papa. Warto chociaż podłączyć pod miernik SWR i sprawdzić,często nie potrzeba nic stroić,ale sprwdzić trzeba.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz,teraz anteny zwłaszcza te krótkie na magnesach nie wymagaja strojenia, natomiast te długie owszem,ja własnie na takiej długiej (1.5m) uwaliłem radio. Dlatego mówię,warto sprawdzić żeby nie narobić sobie bigosu. Druga sprawa,wiele osób używa CB tylko do nasłuchu,wtedy to i na zwykłym drucie będzie działać:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz,teraz anteny zwłaszcza te krótkie na magnesach nie wymagaja strojenia,

no to wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba z tego co widzę nie duży koszt tego strojenia wole raczej do nich podjechać po zakupie ale to jeszcze...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie pieniądze a zawsze pewność większa, przynajmniej mentalna :grin:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

a może takie? Radio CB M-TECH LEGEND II + ZALUTOWANY WTYK Radom (2622644681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. widze że w Radomiu ma kolo w media 329 kosztuje : Zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o tym radiu,opinie ma dobrą,ponoć zrobiony na bazie Unidena. Ten koleś to serwis Jan,maja siedzibę na 1905r na terenia PKS i przed Białobrzegami przy S7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro podjadę oblukać a przed Białobrzegami jadąc od Radomia po lewej czy po prawej? Bo jutro będę rano jechał na partanine to bym i tam zajrzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc z Radomia to po lewej stronie,Stare Siekluki miejscowość, po prawej masz stację Shell a po lewej bar u Jana i na tym parkingu stoi żółty kontener i w nim mieści się serwis CB,navigacje itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu pod wiaduktem łączącym Żeromskiego z Lubelską też jest dobry serwis. Ja tam zawsze u nich kupowałem i stroiłem radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...