Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

a ja dla odmiany nie bede:/ kudlaty a co z moimi robótkami ?

bedziesz w PL to zapraszam do mnie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prawdopodobnie od mrozu padła mi prawa żarówka (H7) miałem Osram Silver, możecie polecić coś co daje ładne światło,przy okazji wymiany może bym przestestował coś innego, mam soczewki, temat kiedys poruszany ale w zasadzie na niczym konkretnym nie stanęło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ty masz na końcu literke "L" bo takie cudo dzisiaj jechało przede mną od ronda na Okulickiego około 20?

Tak... mam na końcu "L"... i jechałem ok 20 Okulickiego

dobrze że się nie wygłupiłem i z lewej nie podjechałem bo tak robię na ogół jak kilku na wprost stoi :wink: tak myślałem że to Ty:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabasko: Powodzenia przy wymianie... U mnie - patrząc od wewnątrz auta - wymiana prawej żarówki postojowej, wiąże się z demontażem osłony, dolotu powietrza i lampy. Co do żarówki, niestety nie podpowiem jaka najlepiej.

Kwinto69: A4 B6 (z napisem "S4" :) ) jest kilka sztuk w radomiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze to ująłeś "S4" znam osobiście takiego co ma "S3" w A3 1.9 tdi i srebrne lusterka:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

to Panowie do zobaczyska jutro po 19, partaniny u klientów już odmówiłem na sobotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabasko: Powodzenia przy wymianie... U mnie - patrząc od wewnątrz auta - wymiana prawej żarówki postojowej, wiąże się z demontażem osłony, dolotu powietrza i lampy. Co do żarówki, niestety nie podpowiem jaka najlepiej.

Na szczęście wiem co mnie czeka... dobrze że nie trzeba zderzaka zdejmować czy coś w tym stylu...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspekcja Transportu Drogowego - Nieoznakowane Samochody z Fotoradarem

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

wejść w sklep i po prawej stronie na dole będzie czerwony moduł KONTROLA PRĘDKOŚCI ITD ROZPOZNAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry ten filmik z Łodzi, coraz większy burdel w tym kraju, kradną nam z portwela na stacji benzynowej, ze składek OC, itp itd a drogi nie ma komu robić, a jak jechałem w tym roku nad morze to 300km od morza co chwile miałem znaki że konrole radarowe. Kur.... co za %%!!!$$ kraj. Aby tylko do koryta sie dorwać. Niedlugo to płatne panie będą po poboczu chodzic z fotoradarem w d*pie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem to na chodnikach bramki pierdolną żeby z pieszych kasę ściągnć:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy ze starej gwardii dotarli, ale spot się odbył. Tu jest dowód. :thumbup1:

zdj_cie.jpg

image.jpg

Staliśmy pod chmurką, na Obi, ale przynajmniej choinkę sobie kupiłem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no za późno przyjechałeś bo nie ma mnie na fotce, a bylem mam swiadków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie było w Radomiu ,tak to na pewno bym przyszedł ,sporo tych audiczek się zebrało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak masz coś więcej wyślij na maila fotki [email protected] :hi:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

choinka też pasowała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no za późno przyjechałeś bo nie ma mnie na fotce, a bylem mam swiadków :decayed:

Wiem wiem, powiedzieli mi. :wink:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

Tomek jak masz coś więcej wyślij na maila fotki [email protected] :hi:

Zrobiłem tylko te 2 zdjęcia. Następnym razem przywiozę lustrzankę ze statywem to popykamy więcej fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 15:31 ----------

Best of Crash & Rally Action 2012 by MaxxSport.pl - YouTube

2,23 min astra na WR załapała się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...