Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Srebrny ford na poboczu? Uważajcie, to pułapka! - 4 stycznia 2013 jednak są i srebrne,dotychczas mówiono o granatowych fordach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Srebrny ford na poboczu? Uważajcie, to pułapka! - 4 stycznia 2013 jednak są i srebrne,dotychczas mówiono o granatowych fordach

granatowe są mondeo, srebrnego i do tego kombi mamy focusa, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny ford na poboczu? Uważajcie, to pułapka! - 4 stycznia 2013 jednak są i srebrne,dotychczas mówiono o granatowych fordach

granatowe są mondeo, srebrnego i do tego kombi mamy focusa, hehe

czemu utożsamiasz sie z tymi śmieciami polującymi na kase a nie powstrzymywanie ludzi od robienia wykroczen jak to robi policja

Ps ITD to większe łajno niz straż miejska co okupowała 1 miejsce teraz zostala zepchnieta z piedestału,całe szczescie od tych ich fotek mozna sie wykrecic -jak a na rózne sposoby zależy jak potrafimy klamac i miec stalowe nerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps ITD to większe łajno niz straż miejska co okupowała 1 miejsce teraz zostala zepchnieta z piedestału

chyba pierwszy raz się z Tobą zgodzę:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

View image: 322943 452051548191083 1344251931 o

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

ITD:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny ford na poboczu? Uważajcie, to pułapka! - 4 stycznia 2013 jednak są i srebrne,dotychczas mówiono o granatowych fordach

granatowe są mondeo, srebrnego i do tego kombi mamy focusa, hehe

czemu utożsamiasz sie z tymi śmieciami polującymi na kase a nie powstrzymywanie ludzi od robienia wykroczen jak to robi policja

Ps ITD to większe łajno niz straż miejska co okupowała 1 miejsce teraz zostala zepchnieta z piedestału,całe szczescie od tych ich fotek mozna sie wykrecic -jak a na rózne sposoby zależy jak potrafimy klamac i miec stalowe nerwy

Odzim, nie rozumiem, o mnie mówisz, nie utożsamiam się, pytanie było jakie mamy więc odpowiedziałem,.

uważam że racja mówić że te auta to wyłącznie są dla zarabiania pieniedzy, bo jak ktoś czasem przeginał i został nagrany potem zatrzymany to dalej raczej już spokojnie jechał,.

a tu zdjęć ci narobią od ''tyłu''jak ich wyprzedzisz, przyjdą do domu to żeby punków nie nałapac za wiele będziesz mówił że raz jechała żona, sasiad, bądź chłopak szfagierki z ukrainy, ale kasę i tak zarobią, niestety,.:kwasny: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co Cię zatrzymuje?

Pielęgniarka, która mieszka obok mówi, że powinienem jeszcze siedzieć w domu. Ale jutro to już wychodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co Cię zatrzymuje?

Pielęgniarka, która mieszka obok mówi, że powinienem jeszcze siedzieć w domu. Ale jutro to już wychodzę.

często Cię odwiedza? może dlatego nie chce Cię wypuścić:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url=http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dlly

Odzim, nie rozumiem, o mnie mówisz, nie utożsamiam się, pytanie było jakie mamy więc odpowiedziałem,.

tak to napisales jak bys u nich pracowal albo z nimi (tak to zrozumialem)- trzeba im dawac dane ludzi z klepsydry, z zagranicy tyle ze z uni zeby cie nie sprawdzili ze go nie bylo w posce bo nie przekraczal granicy podajesz imie nazwisko adres i tyle Cie to obchodzi -ustalanie dalej do nich nalezy a za 200 czy 300 stowy nie beda wysylac zagranice upomnien (srawdzaja tylko czy dany gosc istnieje)-bo potrzeba wyslac w rodzimym jezyku w ktorym jest sprawca a to sa koszty tłumaczy przysiegłych itd... tak samo dziala jak zrobia Ci fote niemczech ,francji itd .... chca to zmienic(unia) zeby byla sciągalność ,ale narazie jest jak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem że obcokrajowców będą sprawdzać i karać poprzez ambasady,ale póki co to chyba można ak robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ostatnio przysłali do Polski z Niemiec mandacik 15 euro z fotoradaru, papiery zjazdowe miałem wzięte na polski adres :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio głośno o Radomiu, przed chwila w teleexpresie znowu mówili. Autobusy w Radomiu potrafią odjeżdżac o 8.62 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio głośno o Radomiu, przed chwila w teleexpresie znowu mówili. Autobusy w Radomiu potrafią odjeżdżac o 8.62 :decayed:

Kolejna wpadka, o maasz. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio głośno o Radomiu, przed chwila w teleexpresie znowu mówili. Autobusy w Radomiu potrafią odjeżdżac o 8.62 :decayed:

Kolejna wpadka, o maasz. :doh:

a zaczeło sie tak niewinnie od chytrej baby:whistling::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam w grafiku czas pracy 7.75 program opracowany przez mądrale z wawy z centrali:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam w grafiku czas pracy 7.75 program opracowany przez mądrale z wawy z centrali:facepalm:

dawaj z tym do Teleexpresu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...