Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

mają zachcianki,a co najgorsze że taki Gargamel vel Rostowski szybko ujrzy w tym kolejne miliardy i spełnią ich marzenie,k**wa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste :grin::thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

Mafia dla psa - making of i niewykorzystane sceny - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z fotkami ITD jak auto stoi to przeciez to samo jak fotoradar stacjonarny czy przenosny i one musza byc ustawiane w miejscach oznaczonych to moze wogóle nie przyjmowac tych mandatów od ITD na podstawie tego rozporzadzenia czy moze one pod inne podlegaja -chodzi mi wylacznie jak stoja nie jak sie poruszaja zreszta to bedzie widac na fotce czy byla predkosc pojazdu fotografujacego i wtedy jest mobilny a jak stoi -bede musial to sprawdzic albo moze wy wiecie jak to jest ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to miejsce powinno być oznaczone,więc trzeba się odwoływać w takich przypadkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z fotkami ITD jak auto stoi to przeciez to samo jak fotoradar stacjonarny czy przenosny i one musza byc ustawiane w miejscach oznaczonych to moze wogóle nie przyjmowac tych mandatów od ITD na podstawie tego rozporzadzenia czy moze one pod inne podlegaja -chodzi mi wylacznie jak stoja nie jak sie poruszaja zreszta to bedzie widac na fotce czy byla predkosc pojazdu fotografujacego i wtedy jest mobilny a jak stoi -bede musial to sprawdzic albo moze wy wiecie jak to jest ....

pewnie niedługo zmnienią ustawę żeby było można,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Palikota ma sie zając strażą miejska,tzn chcą im odebrac fotoradary,oby im się powiodło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to miejsce powinno być oznaczone,więc trzeba się odwoływać w takich przypadkach
tez tak czytalem ,ale tez czytalem ze ITD wypowiadalo sie ze moze sobie robic zdjecia w nieoznaczonych miejscach znakiem d51 ,chyba bedzie to sad musiał wyjasnic jak kiedyś mi sie takie przytrafi heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuję numer tego plastiku może ktoś podrzucić :hi:

plastik_na_filtr.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

ściągnąłem etke ale coś nie hula mi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuję numer tego plastiku może ktoś podrzucić :hi:

http://s8.postimage.org/ud6ng7kk1/plastik_na_filtr.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

ściągnąłem etke ale coś nie hula mi :kwasny:

mam tę osłonę w piwnicy a nr z ETKI to 058 133 849A i kosztuje w serwisie 58 zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...