Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

ok poszło:hi:

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

a tymczasem w jednym z radomskich lokali "za-silikonowane" grubo.

Glazurnik z fantazją

DSC_0069.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

DSC_0068.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

podobno mt radom dzisiaj szaleje pod byłym cerfurem na orkiestrze:naughty:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

e chyba pod m1 jednak Radom: WOŚP Radom: Wsiądź za kółko auta wyścigowego! - 13 stycznia 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

na żółkiewskiego lepsza 3 miał:kox:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

DSC_0074.jpg

<br /><br />

DSC_0077.jpg

<br /><br />

DSC_0076.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie,tylko jakoś tak pusto na ulicach jakby specjalnie ludzi do domów wygonili:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudze chwalicie...
:wink:

Fajne nagranie, ale czy nie wklejałem już tego filmu? :eusathink:

Kali, mówisz, że mało ludzi na ulicach. W sobotę miałem przyjemność iść z Bordo na Struga do domu na Ustronie (godz. około 22.00). Był fajny wieczór, więc wybrałem się okrężną drogą, przez plac Jagielloński, Żeromę, później koło Galerii Rosa i ominąłem dworzec idąc Grzecznarowskiego obok Łucznika. Byłem w szoku jak dużo ludzi chodzi po deptaku i nie tylko. I oczywiście nie byli to dresiarze, jak można było zaobserwować 10 lat wcześniej. Z punktu widzenia pieszego miasto wygląda dużo lepiej niż z samochodu.

Niestety Radom cierpi, bo w świat idzie fama, że to miasto z największym bezrobociem, a bieda zaczęła się szerzyć po zamieszkach w czerwcu '76 r. i do tej pory Radom ma opinię biednego, zapyziałego miasta. Na dodatek w '99 r. miasto straciło status miasta wojewódzkiego. Po części to wina samych mieszkańców, którzy głosowali za tym, żeby być w jednym województwie razem z Warszawą. Okazało się jednak, że Warszawa, jako stolica, jest studnią bez dna, a Radom, jako miasto powiatowe oddaje 50% (albo 75%, dokładnie nie pamiętam) zarobionych pieniędzy właśnie Warszawie - stolicy Państwa i jednocześnie stolicy województwa. Dodatkowo Warszawie jest na rękę to, że południowa część mazowsza jest biedna, bo dzięki temu na województwo idzie większe dofinansowanie z UE. Niestety za te pieniądze, zamiast łatać dziury w Radomiu, łata się dziury w Warszawie. Poprawcie mnie, jeśli się mylę. Jakby tego było mało, opinię miastu psują takie wpadki, jak "chytra baba na wigilii". Duży wpływ na to mają media polityczne, które ukazują Radom w złym świetle, ponieważ rządzi w nim największy wróg partii PO. A przecież tego typu sytuacje mają miejsce też w innych miastach, a nawet w samej Warszawie. Oliwy do ognia dolewa Kali S4, który na każdym kroku podkreśla niedoskonałości miasta... :decayed:

Myślę że czternaste co do wielkości miasto w Polsce, miasto z dużymi tradycjami, zasługuje na większy szacunek. Jako miasto z tak dużymi problemami finansowymi, politycznymi i mentalnymi, rozwija się zadowalająco. Przykładem może być lotnisko, które powstanie, mimo tego, że Warszawie nie jest to na rękę. Oby tylko nie było takiej wpadki, jak w Modlinie. :grin:

Wierzę w to, że przyjdą kiedyś lepsze czasy i Radom odzyska status miasta wojewódzkiego, a pijaki, dla których szczytem ambicji zawodowych jest stanie w kolejce do MOPSu odlecą na Marsa. Mimo tego, że wyjeżdżałem kiedyś za pracą do stolicy, to jednak wróciłem do Radomia, bo tu chcę inwestować i odprowadzać swoje podatki. Poza tym mieszka mi się tu bardzo dobrze. Radom jest na tyle dużym miastem, że jest tu wszystko co potrzebne do życia, a jednocześnie można być anonimowym, co mnie osobiście odpowiada. A jeśli zapragnę postać w kilometrowych korkach to mam tylko 100 km ekspresówką do Warszawy... :smiley:

ucznik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Warszawskiej za rondem w stronę Wawy przy 75 km/h zauważyłem srebrnego forda mondeo itd więc jak dobrze pójdzie będę prosił o pomoc w nie zapłaceniu mandatu :)

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

Tomaszu a co do Radomia...hmm mi też się tu podoba i nie mam zamiaru nigdzie się ruszać...a chytra baba takich jest wszędzie pełno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło przeczytać taką opinię mieszkańca, Tomaszu:thumbup1:

Oliwy do ognia dolewa Kali S4, który na każdym kroku podkreśla niedoskonałości miasta... :decayed:

ej, nie odbieraj tego tak, nic nie mam do Radomia , znam gorsze patologiczne miasta,choćby mój rodzinny Sieradz:wink:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

Dziś na Warszawskiej za rondem w stronę Wawy przy 75 km/h zauważyłem srebrnego forda mondeo itd więc jak dobrze pójdzie będę prosił o pomoc w nie zapłaceniu mandatu :)

jak za późno go zauważyłeś a byłeś na 50-tce to raczej Cię ustrzelili:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość i hamowanie

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości:

do 10 km/h: do 50 zł

o 11-20 km/h: od 50 do 100 zł

o 21-30 km/h: od 100 do 200 zł dostaniesz jak juz to 100pln bo jak na zegarze miales 75 to naprawde mmoze nawet 70 -71 chyba nie warto kombinowac chyba ze na punktach ci bardzo zalezy

o 31-40 km/h: od 200 do 300 zł

o 41-50 km/h: od 300 do 400 zł

o 51 km/h i więcej: od 400 do 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tysiąca za ile się dostaje? wczoraj chyba pokazywali w tv chłopa który u nas na S7 bmw leciał 222km/h i dostał 26 pkt i 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziała ją cała Polska - Galeria - Strona 6 - Muzyka - WP.PL

Tomaszu zobacz jak dziewczyny sa popularne juz wp nawet o nich pisze heheheh

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

a tysiąca za ile się dostaje? wczoraj chyba pokazywali w tv chłopa który u nas na S7 bmw leciał 222km/h i dostał 26 pkt i 1000zł

musieli go zsumować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnula jest super:kox:
na żywo jak gadało sie z nimi we fregacie to blondi jest fajniejsza hehehe

mam fajną fote oceń sam

8b79cc441c00b7d4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ze dziewczyny sie wybily. Oby mialy dobrze skonstruowane umowy, tzn. zeby ich wynagrodzenie roslo proporcjonalnie do popularnosci. No i zeby nie zapomnialy o rodzinnym Radomiu. :wink:

Mokom, a pamietasz jak umowilismy sie z dziewczynami w G2? Juz wtedy bylo "Ona tanczy dla mnie". Moglismy brac autografy jak byla okazja. :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i Wy byście się załapali do klipu:kox: zaprzepaściliście taką szansę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...