Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

zgadnijcie czego brakuje na zdjęciu :wink:

http://s12.postimg.org/7vjbswkd5/DSC_3691.jpg

Demontują zadaszenia z zajezdni, będą tam Radomskie Hale Mięsne , to z nazwy , a w rzeczywistości będzie tam druga Korej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

:brawo::brawo:poprawne odpowiedzi panowie w temacie :wink:

wrócę do tematu trytytek u mnie też w tym roku się pojawiły :guma: na odmie nawet chwilowo spełniają funkcję :naughty:

---------- Post dopisany 25-02-2014 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 23:23 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo ostatnio powiedziałem że powinien dostać Nobla,.

ostatnio kupiłem paczke w lidlu za ''dychę'' róznej wielkości naprawdę solidne, mocne i elastyczne, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo ostatnio powiedziałem że powinien dostać Nobla,.

ostatnio kupiłem paczke w lidlu za ''dychę'' róznej wielkości naprawdę solidne, mocne i elastyczne, hehe

tylko zostaw je do samochodów mcm-a lub moskal-a u mnie już wystarczy i nie musisz ich dokładać:grin: wysłałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co zrobić nasłuchają się ludzie opowieści dziwnej treści i powtarzają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to jest najbardziej wkurwiające, jeden pryncypał nie mający pojęcia o autach pierdnie a inny nie wiele mądrzejszy będzie to powielał,nie podjedzie jeden z drugim obejrzeć fury tylko od razu pierdolenie że to Radom itd,co za naród:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to jest najbardziej wkurwiające, jeden pryncypał nie mający pojęcia o autach pierdnie a inny nie wiele mądrzejszy będzie to powielał,nie podjedzie jeden z drugim obejrzeć fury tylko od razu pierdolenie że to Radom itd,co za naród:facepalm:

j.bać to zazdroszczą że tyle u nas fur i ogłoszeń taki rejon kraju że ludzie z czegoś muszą żyć też, a jak zobaczą wątek z trytytkami to pójdzie fama i o to :polew:

u mnie jak wcześniej pisałem odma

DSC_3693.jpg:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa.

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

V6 Quattro sprzedana. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz Tomek wyskoczy 4.2 v8 hehe,.

lub Smart for two, żeby pięknego Radomia nie zatruwać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa.

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

V6 Quattro sprzedana. :]

i do innego miasta pojechała? nie bali się u nas kupić? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechała do innego miasta. Nowi właściciele byli bardzo zadowoleni (i słusznie, bo auto technicznie było bardzo zadbane). Niczego nie ukrywałem, tzn. powiedziałem, że auto było przetarte i malowane z prawej strony. Przebieg nie cofany, a więc wiarygodny. Nie opłaca się kręcić, naprawdę (chociaż nowy właściciel powiedział, że sam sobie cofnie, dlatego nie pojechaliśmy na badanie techniczne, żeby nie wbili stanu licznika do ewidencji, która jest prowadzona od 1 stycznia b.r.). :grin:

Zapewne miałbym więcej chętnych na to auto, gdyby nie te magiczne 300.000 km. :doh:

What next? Mam okazję, bo w rodzinie jest do sprzedania 4-letnia Honda Accord. Auto kompletnie nie z mojej bajki, tym bardziej z wolnossącym benzyniakiem 2.0 i automatem, ale za to pewna historia (auto bezwypadkowe) i prawdziwe 75.000 km przebiegu. Chyba ją kupię na jakiś czas - cena nie jest wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi przebiegami na stacjach to jeszcze lepiej zrobili niż dotychczas, przed przeglądem sobie cofniesz zegar i masz legal papier na to, jak już sami kupujący sobie tak planują to tylko się za cofanie liczników zabrać, gdybym był diagnostą to bym zainwestował w sprzęt hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze, bo jeszcze by się zarejestrował na forum i znów pisał na jakiego oszusta w Radomiu natrafił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze, bo jeszcze by się zarejestrował na forum i znów pisał na jakiego oszusta w Radomiu natrafił :grin:

Teraz trzeba pokazać ten wątek tym wszystkim niedowiarkom, co powielają stereotyp, że w Radomiu same składaki. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...