Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

będę wujkiem :D??

Ja nic o tym nie wiem :tongue4:

Postawiłaś dom drzewo zasadziłaś a jak nie to się zasadzi więc w nowym domu trzeba Królewicza spłodzić albo jaką Księżniczkę to może za parę lat będę Ci mówił Teściowo :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:24_________________________________________________

to na drugi raz jak masz tak doskonały dzień to dzwoń do mnie, bo ja mam ostatnio same doskonałe :>

Nie dziwię sie...nowy dom, sypialnia.... :naughty:

a Tobie to tylko jedno w głowie :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::baseball: :baseball: :bicz3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Ozix ja dziecko też juz mam - sztuk 1 - i to wystarczy :tongue4:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:27_________________________________________________

Oziu mi to w głowie tylko...samochody :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przepraszam, ale nie mogłam sie powstrzymać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ozix ja dziecko też juz mam - sztuk 1 - i to wystarczy :tongue4:

eee tam...w takim domu to gromadka musi biegac... :decayed:

Popieram :) Bryńka do roboty !! to za jakieś 18-19 lat jeszcze będę pięknym i młodym Królem i będę Ci mówił mamo albo teściowa :D pomyśl o tym ;)[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:32_________________________________________________

Ozix ja dziecko też juz mam - sztuk 1 - i to wystarczy :tongue4:

eee tam...w takim domu to gromadka musi biegac... :decayed:

czy ja na Matkę-Polkę wyglądam :gwizdanie:

nawet na dwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozixie podpadasz Królowej zwłaszcza za dwie ,,Matki-Polki" :tongue4: :tongue4:

no to taktuj to jako metodę antykoncepcyjną ;D Pomyśl przed o wspólnych świętach ze mną i innych uroczystościach :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja na Matkę-Polkę wyglądam :gwizdanie:

Nikt Ci nie każde od razu być Matką-Polką, ale jeszcze jeden brzdąc by wam się przydał :naughty:

Z kim Filip bedzie się bujał na tym zyrandolu? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja na Matkę-Polkę wyglądam :gwizdanie:

Nikt Ci nie każde od razu być Matką-Polką, ale jeszcze jeden brzdąc by wam się przydał :naughty:

Z kim Filip bedzie się bujał na tym zyrandolu? :polew:

z Tobą :co: ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW, to się w żyrandolu już jedna lampeczka spaliła :gwizdanie: prawie na samej górze

hahaha...i co my teraz z tym zrobimy.. :decayed:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:42_________________________________________________

Michał lubi małe dzieci :D

nie ublizaj :naughty:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:43_________________________________________________Zresztą to Ty lubisz place zabaw, mam to na fotce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał sory nie miało tak zabrzmieć ;/ zasłużyłem na karę cielesną ;([br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:45_________________________________________________

A tak BTW, to się w żyrandolu już jedna lampeczka spaliła :gwizdanie: prawie na samej górze

hahaha...i co my teraz z tym zrobimy.. :decayed:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:42_________________________________________________

no właśnie nie wiem, wymyśl coś :rolleyes:

wezwij dźwig albo strażaków :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska pomocy !!!!!!! już tylko 4 strony [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:49_________________________________________________ :gwizdanie:

hehehe...to co w końcu dorzucasz do kajdanek? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ciężko co ;D?? o czym pogadamy:)?? o d*pach nie o Bryni dzieciakach nie no to nie wiem :) może o szybach ;D??[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:53_________________________________________________

Kaska pomocy !!!!!!! już tylko 4 strony [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:49_________________________________________________ :gwizdanie:

hehehe...to co w końcu dorzucasz do kajdanek? :naughty:

możliwość wymiany żarówki w pałacu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska pomocy !!!!!!! już tylko 4 strony [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:49_________________________________________________ :gwizdanie:

hehehe...to co w końcu dorzucasz do kajdanek? :naughty:

nie powiem :gwizdanie:, zobaczymy kto będzie pierwszy ,,pode mną" :polew:

pierwszy!!

Zaklepane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod ? e to ja spadam, wolałbym "nad" :naughty:

oZiu daję Ci fory :polew:

:notworthy: :notworthy: a Bryni nie pytamy o zdanie ?? Wracamy do dawnych czasów gdy kobiety głosu nie miały a ogon ;D??[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 18:58_________________________________________________

pod ? e to ja spadam, wolałbym "nad" :naughty:

oZiu daję Ci fory :polew:

,,nad" sie nie da - mój post jest ZAWSZE pierwszy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Kobieto kto tu o postach mówi ;D zapomniałaś że masz tu parę ton testosteronu :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole pod :naughty:

nio wreszcie ktoś normalny :> :> :>[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:00_________________________________________________

[Kobieto kto tu o postach mówi ;D zapomniałaś że masz tu parę ton testosteronu :gwizdanie: :gwizdanie:

nie mam mowy żeby dzisiaj o tym zapomniała

chwila chwila ja zaklepałem już dawno :D Brynia a co w sytuacji jak Ty sama będziesz pod sobą jak teraz :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:03_________________________________________________wuju jest nienormalny ma avanta :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...