Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko byliście moze w 2007 na zlocie w kaletce ?? :cool1:

Kaletka była boska. Mój pierwszy letni zlot. Hmmmm... za***iste wspomnienia.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra to niech sie ujawni na jakiejs fotce :decayed:

Czekaj, może znajdę w galerii jakieś zdjęcia. :decayed:

Ty też byłeś? [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:02_________________________________________________

Kaletka była boska. Mój pierwszy letni zlot. Hmmmm... za***iste wspomnienia.

Ooo, to Ty też byłaś?? :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobra to niech sie ujawni na jakiejs fotce :decayed:

Czekaj, może znajdę w galerii jakieś zdjęcia. :decayed:

Ty też byłeś?

jego mamuśka była :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:03_________________________________________________teraz chłopak ojca szuka po zdjęciach :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ooo, to Ty też byłaś?? :naughty::decayed:

nie spotkaliście się? :mysli:

A co, Ty też byłeś? :D[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:15_________________________________________________Nie znalazłem tych zdjęć, bo mi coś komp muli. :decayed:

Opublikowano

ale że Ty Kaśki nie pamiętasz? :mysli:

Michciu, a kto powiedział, że nie pamiętam?? :kox:

Opublikowano

nygusie jeden :decayed:

Pamiętam Kaśkę - miała wtedy dwa kucyki i paliliśmy jej cienkie papierosy. :>

Opublikowano

I jeździliśmy razem po okolicznych serpentynach.. :kox:

Właśnie wtedy zrozumiałem, że na zlot nigdy nie powinno się zabierać dziewczyny. :D[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:34_________________________________________________Ups, Brynia przyszła, dobranoc.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

takiś odważny :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:kawa:
Opublikowano
  • Autor
:kawa:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 22:06_________________________________________________karwa was to można czytać bo jak jedno coś napisze to ja już wiem co odpisze drugie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

nie ale wasz cukier znam na pamięć :decayed::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

oj tak ale po świętach trochę mnie muli po słodkim :>

Opublikowano
  • Autor
:rolleyes:
Opublikowano

też wolisz na "ostro" ? :decayed:

czasem :wink4:

to było pytanie do mcm'a. Ciebie o rzeczy oczywiste nie pytam :tongue4:

zobaczcie jaki koleś ma avatarek :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/marewel-u2463.html

Jaki avatar :polew: :polew:

Brynia zrob z nimi porzadek :decayed:

Opublikowano

nygusie jeden :decayed:

Pamiętam Kaśkę - miała wtedy dwa kucyki i paliliśmy jej cienkie papierosy. :>

Zaskoczyłeś mnie, że to pamiętasz. :shocked:

Pamiętam czemu stwierdziłeś, ze dziewczyn nie powinno się zabierać na zloty i że liczą się te co same przyjeżdżają bo to kochają. :gwizdanie:

Opublikowano

Majki to TY palisz cieniasy :decayed:

Opublikowano

Dzieńdobry robaczki. To co, grupowa kawka w Złotych Tarasach?? Akurat będę w okolicy więc też się pojawie.. Tylko bądźcie o 12:00 tak jak się umawialiśmy.. :decayed:

Zaskoczyłeś mnie, że to pamiętasz. :shocked:

Pamiętam czemu stwierdziłeś, ze dziewczyn nie powinno się zabierać na zloty i że liczą się te co same przyjeżdżają bo to kochają. :gwizdanie:

Pamięć mam krótką, ale dobrą. :wink4::decayed:

Opublikowano

:hi: w końcu doszedłem do siebie po świętach :decayed:

a wam to nie za słodko :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.