Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucuja sie chłopaki :polew: najpierw sie smiali a teraz sie przymilają :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taka kolej rzeczy :wink4:

Opublikowano

a wam to nie za słodko :cool1:

A wpieprzyć Ci?? :decayed:

Opublikowano

a wam to nie za słodko :cool1:

A wpieprzyć Ci?? :decayed:

ludzi i sprzętu :gwizdanie:

Opublikowano

Dzieńdobry robaczki. To co, grupowa kawka w Złotych Tarasach?? Akurat będę w okolicy więc też się pojawie.. Tylko bądźcie o 12:00 tak jak się umawialiśmy.. :decayed:

Zaskoczyłeś mnie, że to pamiętasz. :shocked:

Pamiętam czemu stwierdziłeś, ze dziewczyn nie powinno się zabierać na zloty i że liczą się te co same przyjeżdżają bo to kochają. :gwizdanie:

Pamięć mam krótką, ale dobrą. :wink4::decayed:

tomaszu trzeba było dzwonić też podbijałem dziś wawe

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: no to chlopaki ładnie Cie załatwili :decayed:
Opublikowano

U mnie się plany zmieniły - nie wyjeżdżałem dziś z miasta. :decayed:

Opublikowano

jutro nadrobimy :wink4:

Co, jedziemy jutro do Bryni?? :decayed:

Opublikowano

znowu dzisiaj meczyk , lubie te wtorki i srody MU vs BM

Opublikowano

jestem za MU ale nie wiadomo jak bedzie 50 \ 50

Opublikowano

mcm możesz mi przynajmniej napisać przez co ten silnik tyle oleju pali. Turbina przepuszcza czy pierścienie do roboty?

Na drugi raz będę wiedział żeby nikomu nie ufać. Myślałem że samochód od klubowicza A4Klubu będzie sprawdzony i dbany, niestety myliłem się.

Opublikowano

mcm możesz mi przynajmniej napisać przez co ten silnik tyle oleju pali. Turbina przepuszcza czy pierścienie do roboty?

Na drugi raz będę wiedział żeby nikomu nie ufać. Myślałem że samochód od klubowicza A4Klubu będzie sprawdzony i dbany, niestety myliłem się.

O maaasz. :zemdlal:

Opublikowano

i nikt ze mną kawy nie wypił ;( ;( ;(

Brynia przecież masz do mnie numer bym podjechał bo dziś z tęsknoty nawet Twoje fotki oglądałem :embarrassed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________

mcm możesz mi przynajmniej napisać przez co ten silnik tyle oleju pali. Turbina przepuszcza czy pierścienie do roboty?

Na drugi raz będę wiedział żeby nikomu nie ufać. Myślałem że samochód od klubowicza A4Klubu będzie sprawdzony i dbany, niestety myliłem się.

ile CI tego oleju pali? ;) dziwne żeby palił benzynę jak to diesel :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

mcm możesz mi przynajmniej napisać przez co ten silnik tyle oleju pali. Turbina przepuszcza czy pierścienie do roboty?

Na drugi raz będę wiedział żeby nikomu nie ufać. Myślałem że samochód od klubowicza A4Klubu będzie sprawdzony i dbany, niestety myliłem się.

dopóki był u mnie brał 1l na 10000 km więc tak jakby nie brał... :confused4:

dolewasz więcej :?:

Opublikowano

mcm możesz mi przynajmniej napisać przez co ten silnik tyle oleju pali. Turbina przepuszcza czy pierścienie do roboty?

Na drugi raz będę wiedział żeby nikomu nie ufać. Myślałem że samochód od klubowicza A4Klubu będzie sprawdzony i dbany, niestety myliłem się.

dopóki był u mnie brał 1l na 10000 km więc tak jakby nie brał... :confused4:

Odkąd go wziąłem od ciebie, zrobiłem około 1500km oleju jest na trzeciej kresce od góry. Więc nie jest to 1l na 10000km, tylko prawie połowa oleju.

Opublikowano
  • Autor

mcm możesz mi przynajmniej napisać przez co ten silnik tyle oleju pali. Turbina przepuszcza czy pierścienie do roboty?

Na drugi raz będę wiedział żeby nikomu nie ufać. Myślałem że samochód od klubowicza A4Klubu będzie sprawdzony i dbany, niestety myliłem się.

dopóki był u mnie brał 1l na 10000 km więc tak jakby nie brał... :confused4:

Odkąd go wziąłem od ciebie, zrobiłem około 1500km oleju jest na trzeciej kresce od góry. Więc nie jest to 1l na 10000km, tylko prawie połowa oleju.

ja ci mówię jak było u mnie ...

a poza tym myślę, że zdajesz sobie ,że kupiłeś auto 12 letnie a nie nowe, i z tego co wiem nowe czasami biorą więcej oleju i to jest norma

Opublikowano

dolej na stan, i sprawdź dokładnie ile bierze, bez paniki :naughty:

Na drugi dzień po kupnie sprawdzałem i było max. Teraz jest mniej więcej na połowie.

Szkoda słów...

Opublikowano

kiedy był olej zmieniany? u mnie po około 8,5-10k km zapala się kontrolka że jest min oleju zalewam parę setek i jest git miód malina[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:18_________________________________________________

dolej na stan, i sprawdź dokładnie ile bierze, bez paniki :naughty:

Na drugi dzień po kupnie sprawdzałem i było max. Teraz jest mniej więcej na połowie.

Szkoda słów...

a sprawdzasz na zimnym czy ciepłym silniku?
Opublikowano
  • Autor

dolej na stan, i sprawdź dokładnie ile bierze, bez paniki :naughty:

Na drugi dzień po kupnie sprawdzałem i było max. Teraz jest mniej więcej na połowie.

Szkoda słów...

zanim kogoś osądzisz posprawdzaj dokładnie czy nie ma większych wycieków i spalanie oleju zależy od stylu jazdy więc jeśli non stop dajesz mu w piec to nie ma się co dziwić że łyka oliwę
Opublikowano

a poza tym myślę, że zdajesz sobie ,że kupiłeś auto 12 letnie a nie nowe, i z tego co wiem nowe czasami biorą więcej oleju i to jest norma

Akurat tak się składa że mam jeszcze jedną A4 1.9 tdi 97' z tym samym silnikiem i jakoś oleju nie bierze. Także nie pisz takich rzeczy.

Aż ciekaw jestem co z tą Laguną jest. Może też ma takie fajne niespodzianki jak A4 którą od ciebie kupiłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.