Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro nie mogę mam tyły w pracy i na uczelni;/ właśnie skreślili mnie z listy studentów i musze burdel tam zrobić ;/

Opublikowano

jutro nie mogę mam tyły w pracy i na uczelni;/ właśnie skreślili mnie z listy studentów i musze burdel tam zrobić ;/

upsssssssssssssssss :cool1:

ale nie martw się damy radę ;) za tydzień będę w Rmiu zdejmować opatrunki więc wiesz :cool1: :cool1:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

idę malować sufit :decayed:

Opublikowano

o to trzeba spirytus kupić :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________

:hi:

idę malować sufit :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

a Tobie co? :shocked: :shocked: :shocked:

no jak to co zrobił sufit podwieszany żeby na spota przyjechać nie uważasz !!
Opublikowano
  • Autor

:hi:

idę malować sufit :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

a Tobie co? :shocked: :shocked: :shocked:

nic muszę skończyć co zacząłem :naughty:
Opublikowano

Nie no, dzisiaj to trochę przesłodziliście. :decayed:

Opublikowano

heh, wiesz że z Brynią inaczej sie nie da :naughty:

Nie no, wiadomo. Przecież dla Bryni pupy można zrobić wiele. :naughty::decayed:

Opublikowano

wiele...ale nie aż tyyyyle :decayed:

Lubisz igrać z Brynią. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Facet trafił do nieba.

- W następnym życiu będziesz królikiem - mówi Bóg.

- Nie, tylko nie królikiem!

- OK. Będziesz królicą!

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:31_________________________________________________Przychodzi kobieta do lekarza, wszędzie jest niebieska, zielona............

Lekarz: o boże, co się pani stało?

Kobieta: panie doktorze, juz nie wiem co mam dalej robić...

Za każdym razem kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany, tłucze mnie.

Lekarz: hmm znam jeden absolutnie pewny i efektywny środek!

W przyszłości, kiedy pani mąż przyjdzie pijany do domu, weźmie pani

filiżankę herbaty rumiankowej i niech pani płucze gardło i płucze i

płucze....

2 tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza,

wygląda jak kwitnące życie...

Kobieta: panie doktorze, wspaniała rada!!, za każdym razem, kiedy

moj mąż dobrze wcięty wtacza się do mieszkania, ja płucze i płucze

gardło a on nic mnie nie robi..

Lekarz: Widzi pani, po prostu trzymać pysk zamknięty...

Opublikowano

Ależ On Cię uwielbia. :kox:

Opublikowano

Ciachnąłby

Opublikowano

bedzie ktoś jutro? bo nie wiem czy furę myć :)

Jeśli dla mnie chcesz myć to myj, bo będę. :>

Opublikowano

pojedziemy razem na myjnie, wjedziemy w szczotki........................ :evil: :evil: :evil:

Jedźcie na warszawską.. :naughty:

Opublikowano

tylko auta szkoda, szcotki lakier niszcza ;( ;( ;( ;(

Dam wam cytryne - ona lubi szczoty. :>

Opublikowano

BryNoc Skarby :>

BryNoc Skarbie. Będziemy śnić o Twojej pupie. :kox::naughty: :>

Do jutra Gołąbki. :)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Wiem, ze to nie moj watek i wogole nie wiem co ja tu robie...

... ale zauwazylem tutaj pewne seksistowskie sklonnosci i nie moglem ich przemilczec!

Opublikowano

Wiem, ze to nie moj watek i wogole nie wiem co ja tu robie...

... ale zauwazylem tutaj pewne seksistowskie sklonnosci i nie moglem ich przemilczec!

hehe za póżno wpadłeś bo już spać pouciekali :)

Opublikowano

Wiem, ze to nie moj watek i wogole nie wiem co ja tu robie...

Wątek jest otwarty.

... ale zauwazylem tutaj pewne seksistowskie sklonnosci i nie moglem ich przemilczec!

Tutaj? Niemożliwe.. :decayed:

hehe za póżno wpadłeś bo już spać pouciekali :)

Właściwie to teraz uciekam, dobranoc. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.