Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak zaliczysz pierwszego spota ;P

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

majki, proponuję obgadać temat na żywo. Spotkajmy się gdzieś - może u Bryni. :decayed:

A tak serio to dawaj do Bryni, bo mam do niej deal i też będę. Tylko że ona jeszcze o tym nie wie, ale zaraz zadzwonię. :wink4:

Opublikowano

[/url]

strasznie opatulona :cool1

spokojna Twoja rozczochrana :naughty:

poka coś więcej :tongue4:

trochę niska jest, ale fajniusia :rolleyes:

Apropos "rózowego" - kiedyś koledzę pomagaliśmy przy przeprowadzce,przy wynoszeniu szafek wysunęła się szuflada w której był za***iście wielki "różowy"....od tamtej pory jakoś tak inaczej postrzegam jego kobitę :decayed:

lubie niskie i szczupłe :kox:

różowy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spotkajmy się gdzieś

no wiesz.... :shocked:

:wink4:

w robocie siedzę , czekam na kuriera

No wiesz? :shocked:

:decayed:

Miś jest moim idolem :D

Totalnie odjechany teledysk ślubny!

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Pani młoda też jest fajna niunia. :>

Opublikowano

Pani młoda też jest fajna niunia. :>

:naughty:

a tak BTW , ciekawe który z was Miśki pierwszy się chajtnie? :)

ja mam jednego faworyta w tej kwestii :>

Kogo??:P :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 18:09_________________________________________________wuju nie chcesz sprzedać samych kratek tych z dokładki ;>?? halogenowych :D?
Opublikowano

ja mam jednego faworyta w tej kwestii :>

Wal. :decayed:

Opublikowano

wuju nie chcesz sprzedać samych kratek tych z dokładki ;>?? halogenowych :D?

wolał bym całość ale zawsze można się dogadać :decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 18:47_________________________________________________

Pani młoda też jest fajna niunia. :>

:naughty:

a tak BTW , ciekawe który z was Miśki pierwszy się chajtnie? :)

ja mam jednego faworyta w tej kwestii :>

Kogo??:P :gwizdanie:

tomaszu :naughty:

Opublikowano

w ASO niby koło stówki podjadę zobaczę i najwyżej nie będę zawracał CI głowy

Opublikowano

w ASO niby koło stówki podjadę zobaczę i najwyżej nie będę zawracał CI głowy

ja tam problemu nie widzie, kumpel często lata do warszawki to mógł by ci podrzucić :cool1: jak coś to pisz pw i się dogadamy :)

Opublikowano

Brakuje Ci kratki Oziu?

nie od strony kierowcy miałem z plastikiem zasłaniającym dolot ;>
Opublikowano

to dogadaj sie ze mną o te Twoje 1 BE :naughty

przemyśle toją propozycje :gwizdanie:

Opublikowano

to dogadaj sie ze mną o te Twoje 1 BE :naughty

przemyśle toją propozycje :gwizdanie:

Myśl, póki mam ochotę coś rezać, bo za chwilę mi przejdzie :wink4:

a koła już masz?:P[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:05_________________________________________________Majki planujesz jakiś wyjazd zagramamice?
Opublikowano

a koła już masz?:P[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:05_________________________________________________Majki planujesz jakiś wyjazd zagramamice?

nie mam ;( , ale może w niedzielę już bedą :)

nie planuję, ale kto wie...a co, masz coś na oku?

raczej chodzi i rozejrzenie się czy jest :P
Opublikowano

bry wieczór

;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

co tam Królowo zmęczona?
Opublikowano

bry wieczór

;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

co tam Królowo zmęczona?

okropnie i do tego tak mnie kręgosłup boli, że znowu będę spała na podłodze

nie jesteś sama, mnie od wczoraj też rwie w lędźwiach....starośc Aneczka :)

no tak, my ludzie po 30-stce :rolleyes:

ale ja się staro nie czuję, max na 25 lat

szkoda że nie na 3-4 lata mniej... ;/ tak to byśmy mogli na jaką randkę do kina skoczyć :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

szkoda że nie na 3-4 lata mniej... ;/ tak to byśmy mogli na jaką randkę do kina skoczyć :polew: :polew: :polew:

, nie lubisz starszych babek? :naughty::decayed:

uwielbiam :D ale czy wypada??

szkoda że nie na 3-4 lata mniej... ;/ tak to byśmy mogli na jaką randkę do kina skoczyć :polew: :polew: :polew:

, nie lubisz starszych babek? :naughty::decayed:

nawet Oziu mnie do kina nie chce zabrać ;(

Bryńcia nie pitol z Tobą to ja na koniec świata i jeszcze dalej bym poszedł :pociesz::buziak::kwiatek::rose::giveheart:
Opublikowano

no tak, od razu mnie kregosłup mniej boli :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :> :> :>

wymasować też mogę ;):cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.